خلعتبری: توپ به دست حیدری خورد

خلعتبری: توپ به دست حیدری خورد

به گزارش سراج24، منطقه اصفهان، محمدرضا خلعتبری پس از دیدار سپاهان و استقلال در لیگ برتر اظهارکرد: بازی خیلی خوبی بود و حق سپاهان بود که سه امتیاز را بگیرد، حتی می‌توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم که متاسفانه از موقعیت هایمان نهایت استفاده را نکردیم و من چندین موقعیت گل را خراب کردم که از تمام هواداران سپاهان عذر خواهی می کنم و خدا را شاکریم که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی در خصوص اعتراض بازیکنان استقلال بر روی صحنه پنالتی گفت: بازیکنان و کادر فنی استقلال بر این موضوع اعتراض داشتند که توپ به دست من خورده است، اما فکر می‌کنم توپ به زانوی من بر خورد کرده بود و اگر هم به دست خورده باشد در زمان بازی متوجه نشدم، اما می‌دانم توپ به دست خسرو حیدری خورد و من نمی‌دانم ضربه زد یا خیر که کارشناسان باید در مورد این صحنه نظر بدهند. دوسال پیش در بازی با مس کرمان فغانی پنالتی من را نگرفت و من هم می‌دانستم که اگر فغانی آن صحنه را دیده بود در سوت خود می دمید، زیرا برای او سپاهان، استقلال و پرسپولیس تفاوتی ندارد و اگر زمین خطایی صورت بگیرد در سوت خود می دمد.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان پیرامون روز پهلوانی خاطرنشان کرد: دوسال پیش در دیدار سپاهان مقابل فجر سپاسی شیراز مهدی نظری می‌توانست به گل برسد، اما توپ را به بیرون زد تا به وضعیت بازیکن مصدوم ما رسیدگی شود.

خلعتبری تصرح کرد: شجاع خلیل زاده یکی از بهترین‌های تیم ما بود و من در گوش او صحبت خصوصی کردم. فغانی می توانست به شجاع کارت زرد دوم را ندهد و او را اخراج نکند. خلیل زاده یکی از دوستان من است و زمانی هم که در پرسپولیس بودم با او زیاد کری می خواندم.

منبع:ایسنا

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

0 نظر

ارسال نظر

capcha