قطع کامل آب، برق و تلفن در غزه

قطع کامل آب، برق و تلفن در غزه

به گزارش سراج24، قطعی جریان برق به مدت چندین ساعت در طول شبانه روز زندگی روزمره مردم جنگ زده غزه به خصوص بخش خدمات رسانی شهرداری ها و آب رسانی به شهروندان را مختل کرده است.

بر اساس این گزارش، قطعی جریان برق باعث توقف پمپاژ آب از چاه ها و در نتیجه عدم آب رسانی به شهروندان شده است و به همین دلیل مردم برای تامین آب مورد نیاز خود مجبور شده اند با استفاده از گالن‌هایی آب مصرفی خود را از مساجد و مدارس و اماکن عمومی تامین کنند.

رژیم صهیونیستی در طول ۲۴ روز گذشته از تجاوزات خود علیه مردم بی دفاع نوار غزه، روز گذشته نیروگاه برق غزه و مخازن سوخت را بمباران کرد و به این ترتیب درد و رنج شهروندان غزه را دو چندان نمود.

صهیونیست ها همچنین خطوط برق مواصلاتی بین مصر و اسرائیل که مناطق وسیعی از شهرهای نوار غزه را تغذیه می کردند، هدف قرار دادند.

از سوی دیگر شهروندان نوار غزه در سراسر این منطقه و به خصوص در استان خان یونس از قطع ارتباطات تلفنی و اینترنت در نتیجه بمباران خطوط تلفن و ایستگاه های مخابراتی شکایت دارند.

این در حالی است که نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی برای بیست و چهارمین روز متوالی به تجاوزات خود علیه مردم بی دفاع غزه ادامه می دهند و تا کنون حدود ۱۴۰۰ فلسطینی را شهید و بیش از ۷ هزار و ۶۹۰ فلسطینی را زخمی کرده اند.

 

 

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

روایت الاخبار از شب داغ جولان اشغالی

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

باید جنگی در بین جنگ‌ها راه بیاندازیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha