گزارش فیفا از صدتایی های جام جهانی ۲۰۱۴

گزارش فیفا از صدتایی های جام جهانی ۲۰۱۴

به گزارش سراج24، در این جام، تعدادی از کشورها صدمین بازی خود را برگزار کردند، شماری از بازیکنانی صدمین گل خود را زدند و تعدادی از آنها نیز صدمین بازی ملی خود را انجام دادند.

وسلی اشنایدر روز ۱۳ ژوئن صدمین بازی ملی خود را برای هلند انجام داد. بازیکن شماره ۱۰ هلند در یک دیدار مهم مقابل اسپانیا برای صدمین بار برای کشورش به میدان رفت که در نهایت هلند پیروزی چشمگیر پنج بر یک را بدست آورد.

آلمان روز ۱۶ ژوئن صدمین بازی خود را در جام جهانی برگزار کرد. آلمان که قهرمان سه دوره رقابتهای جام جهانی است در نخستین بازی خود در برزیل مقابل پرتغال، اولین تیمی بود که صدمین بازی خود را در جام جهانی انجام داد.

ماریو یپس روز ۱۹ ژوئن صدمین بازی ملی خود را برای کلمبیا انجام داد. این مدافع کهنه کار صدمین حضور خود را برای تیم ملی کلمبیا در دومین بازی گروهی این تیم مقابل ساحل عاج انجام داد. یپس اولین بار در سال ۱۹۹۸ در جام جهانی شرکت کرد و در سن ۳۸ سالگی برای دومین بار موفق به شرکت در جام جهانی شد. این تیم به رهبری کاپیتان کلمبیا دو بر یک پیروز شد و به مرحله حذفی راه یافت.

اولیور ژیرو روز ۲۰ ژوئن صدمین گل فرانسه را در جام جهانی به ثمر رساند. فرانسه در اولین دیدار خود در جام جهانی برزیل در مقابل هندوراس سه بر صفر پیروز شد و نود و هفتمین، نود و هشتمین و نود و نهمین گل خود را در جام جهانی ثبت کرد. ژیرو در بازی مقابل سوئیس موفق شد صدمین گل تیم ملی فرانسه را وارد دروازه سوئیس کند.

خاویر ماسکرانو روز ۲۱ ژوئن ۲۰۱۴ صدمین بازی ملی خود را برای آرژانتین انجام داد. این بازیکن در صدمین بازی خود برای آلبی سلسته برای اولین بار مقابل ایران بازی کرد. این بازی ۹۰ دقیقه بدون زدن هیچ گلی ادامه داشت تا آنکه آرژانتین با جادوی مسی توانست یک بر صفر پیروز شود و به مرحله حذفی راه یابد.

پر مرتساکر صدمین بازی ملی خود را روز ۲۱ ژوئن برای آلمان انجام داد. مردان یواخیم لو در این دیدار مقابل غنا به میدان رفتند. مرتساکر دهمین بازیکن آلمانی است که به این باشگاه ملحق می شود.

برزیل روز ۲۳ ژوئن صدمین بازی خود را در جام جهانی برگزار کرد. درست یک هفته بعد از آنکه آلمان اولین تیمی شد که صدمین بازی خود را در جام جهانی برگزار کرد، برزیل میزبان رقابتها در دیدار مقابل کامرون به این مرحله دست یافت. آنها چهار بر یک پیروز شدند. این پیروزی شصت و نهمین برد برزیل در بیستمین تورنمنت آنها بود. برزیل تنها تیمی است که در تمام دوره های جام جهانی حضور داشته است.

نیمار روز ۲۳ ژوئن صدمین گل خود را برای برزیل به ثمر رساند. اولین گل جام جهانی ۲۰۱۴ را نیمار بازیکن شماره ۱۰ برزیل وارد دروازه کرواسی کرد.

درک کویت روز ۲۹ ژوئن صدمین بازی ملی خود را برای هلند انجام داد. در این دیدار هلند مقابل مکزیک قرار گرفت و با نتیجه دو بر یک مکزیک را شکست داد.

جوزف یوبو روز ۳۰ ژوئن صدمین بازی ملی خود را برای نیجریه انجام داد. یوبو اولین بازیکن نیجریه ای است که به این باشگاه ملحق می شود.

منبع:ایرنا

اخبار مرتبط

هفت واقعیت درباره جام جهانی ۲۰۱۴

۱۱ بازیکن برگزیده برای تیم منتخب جام

فینال جام جهانی رکورد توییتر را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha