روایت هجران ۳۲ ساله خانواده شهید محرایی در «از آسمان»

روایت هجران ۳۲ ساله خانواده شهید محرایی در «از آسمان»
به گزارش سراج24، امیر خورشیدی‌فرد  تهیه‌کننده «از آسمان»، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: برنامه این هفته «از آسمان»، زندگی جوانی را روایت می‌کند که در عملیات آزاد سازی خرمشهر به شهادت رسید و پیکرش هیچ وقت به نزد خانواده بازنگشت.
این تهیه کننده و کارگردان برنامه های تلویزیونی در ادامه بدون اشاره به مراحل تصویربرداری اشاره کرد: پدر و مادر شهید حمیدرضا مهرایی 32 سال چشم انتظار فرزندشان بودند تا اینکه پس از انجام آزمایش های ژنتیک، خرداد ماه امسال به آنها اعلام می شود که پسرشان در سال 89 به عنوان شهید گمنام در شهر قرچک به آغوش ارادت خاک سپرده شده است. امیر خورشیدی‌فرد  تهیه‌کننده «از آسمان»، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: برنامه این هفته «از آسمان»، زندگی جوانی را روایت می‌کند که در عملیات آزاد سازی خرمشهر به شهادت رسید و پیکرش هیچ وقت به نزد خانواده بازنگشت.
این تهیه کننده و کارگردان برنامه های تلویزیونی در ادامه بدون اشاره به مراحل تصویربرداری اشاره کرد: پدر و مادر شهید حمیدرضا مهرایی 32 سال چشم انتظار فرزندشان بودند تا اینکه پس از انجام آزمایش های ژنتیک، خرداد ماه امسال به آنها اعلام می شود که پسرشان در سال 89 به عنوان شهید گمنام در شهر قرچک به آغوش ارادت خاک سپرده شده است.
 
وی در پایان گفتگو با گرامیداشت یاد و خاطره شهید چمران و شهدای هفتم تیر گفت: برای تهیه این برنامه با خانواده شهید همراه شدیم تا نخستین دیدار پدر و مادر با سنگ مزار پسر را به تصویر کشیده و ضمن مصاحبه با اعضای خانواده حمید رضا، شخصیت این جوان عاشق را بهتر بشناسیم.
از عوامل تهیه این مجموعه می توان به حمید بناء (نویسنده)، نادر گهرسودی (گوینده)، بابک مهدیزاده  (تصویربردار و تدوینگر)، مرتضی اعطاسی (دستیار تصویربردار) و عباس خورشیدی فرد (روابط عمومی مجموعه) اشاره کرد.
برنامه «از آسمان» امروز جمعه 6 تیر ماه ساعت 20 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
منبع:تسنیم
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نماهنگ| از خون جوانان وطن

نماهنگ| شهید گمنام

فیلم| به مناسبت 22 اسفند «روز شهید»

0 نظر

ارسال نظر

capcha