مسابقه عناصر ضدانقلاب برای برهنگی!

وقتی عناصر رانده از جامعه ایرانی در غرب کشف حجاب می کنند!/از بی‌حجابی داوودی مهاجر تا برهنگی شاهین نجفی مرتد!

وقتی عناصر رانده از جامعه ایرانی در غرب کشف حجاب می کنند!/از بی‌حجابی داوودی مهاجر تا برهنگی شاهین نجفی مرتد!

علی حیدری-از روزی که «مسیح علی‌نژاد» روزنامه‌نگار فراری لندن‌نشین، فراخوان کشف حجاب در اماکن عمومی‌ را در قالب پروژه «آزادی‌های یواشکی» در فیس‌بوک مطرح کرد، چند هفته‌ای می‌گذرد. این عنصر ضدانقلاب که در جریان فتنه ۸۸ خوش‌رقصی‌های زیادی برای دشمنان نظام اسلامی کرد، در این پروژه ابتدا عکس بدون حجاب خود در حال رانندگی در ایران را منتشر کرد و در ادامه از زنان و دختران ایرانی خواست تا عکس‌های بدون حجاب از خود در اماکن عمومی‌ تهیه کنند و در صفحه فیس‌بوک قرار دهند.
وی برای تحریک مخاطبان خود برای ارسال چنین عکس‌هایی هر روز با دوره‌گردی در شبکه‌های مختلف ضدانقلاب و اپوزیسیون اقدام به نشان دادن تعدادی از عکس‌هایی می‌کرد که مدعی بود از طرف ایرانی‌ها برای وی ارسال شده است. البته طبیعی است در یک جامعه بزرگی مثل ایران، افرادی هم باشند که دنباله‌روی چنین افرادی شوند، اما افتضاح مسیح علی‌نژاد آنجا بود که با سرک کشیدن به صفحات شخصی برخی از ایرانی‌ها عکس‌های آنان را برداشته و به عنوان مشارکت‌کنندگان در کمپین خود منتشر کرده بود تا جایی که یکی از این افراد در تماسی که با صدای آمریکا داشت و با وجود اینکه اعلام کرد عکس بدون حجابش را با رضایت در صفحه فیس‌بوکش گذاشته از اینکه با دزدیدن عکسش از وی به عنوان شرکت‌کننده در کمپین بی‌حجابی یاد شده گله کرد و این اقدام را نشان‌دهنده عدم صداقت چنین کسانی دانست.
ناگفته نماند که خبر این کمپین به صورت عجیبی در بسیاری از رسانه‌های مخالف جمهوری اسلامی چون «بی‌بی‌سی»، «رادیو فردا»، «صدای آمریکا»، «دویچه وله» و… و روزنامه‌های شناخته شده غربی مانند «لوموند»، «اشپیگل»، «گاردین» و… منتشر شد. این حجم گسترده تبلیغات رسانه‌های غربی نشان می‌دهد هزینه‌های گزاف و پشتیبانی‌های مالی خاصی از این حرکت صورت می‌گیرد و آن طور که علی‌نژاد آن را یک اقدام خودجوش می‌خواند، نیست و اصولاً در فضای رسانه‌ای امروز شدنی نیست.
اما چند روز پیش هم خبری داشتیم مبنی بر اینکه «شاهین نجفی» که به‌عنوان خواننده هتاک به امام علی‌النقی(ع) شناخته می‌شود و البته توهین‌های مکرری به ائمه معصومین(علیهم‌السلام) داشته است، در اقدامی جدید در اواخر کنسرتش در تورنتوی کانادا به همراه سایر اعضای گروهش در برابر چشم تماشاگران برهنه شد تا بار دیگر افتضاحی جدید را بر کارنامه خود بیفزاید. جالب اینجا بود که وی این حرکت مشمئزکننده خود را اعلام همبستگی با زندانیان بند۳۵۰ دانسته است!
اقدام شاهین نجفی به خوبی ابتذال حاکم بر جریان‌های ظاهراً فرهنگی خارج از کشور را نشان داد؛ جریاناتی که به ظاهر مشی مخالف با نظام را به خود می‌گیرند، ولی در باطن به منظور ترویج فساد و فحشا دست به هزیان‌گویی علیه نظام می‌زنند و سوابق شاهین نجفی نیز به خوبی گویای این مطلب است.
به نظر می‌رسد حرکت‌هایی از این دست که با طراحی دشمنان ملت ایران و بازیگری مزدوران فراری همچون مسیح علی‌نژاد و شاهین نجفی و … صورت می‌گیرد، از یک سو نشان‌دهنده فضای بی‌اخلاقی حاکم بر جریان‌های معاند جمهوری اسلامی است که در قالب چنین نمایش‌هایی ظهور و بروز پیدا می‌کند و از سوی دیگر حاکی از این واقعیت است که کسانی در آن سوی دنیا نشسته‌اند و برای جوانان و دختران و پسران این مرز و بوم نقشه می‌کشند و با کمک سرویس‌های جاسوسی انگلیس و آمریکا و پشتیبانی دولت‌های‌شان برای جامعه ایران نسخه فرهنگی می‌پیچند، درصدد ضربه زدن به فرهنگ اسلامی ـ ایرانی حاکم بر جامعه ما هستند. افکار عمومی جامعه ایران با شناختی که از طراحی دشمنان انقلاب اسلامی دارد و همچنین مشاهده تحرکات مشابهی که طی سال‌های گذشته شاهد آن بوده، نیک می‌داند چنین عناصری که از جامعه ایران رانده شده‌اند، برای بقای خود مجبورند همواره آلت دست دشمن باقی بمانند و نقش سیاهی لشکر دشمن را بازی کنند.

اخبار مرتبط

بعضی‌ها انحراف جنسی‌ یواشکی را آزادی مینامند/علی نژاد: افتخار میکنم که رابطه داشته ام!

رجعت مسیح(ع) این بار از فیسبوک+عکس

مساله این است: برای ما فیلتر بودن یا نبودن، برای فیس‌بوک بودن یا نبودن

0 نظر

ارسال نظر

capcha