سوژه پیراهن‌های تیم‌ملی به خبرگزاری فرانسه کشیده شد

سوژه پیراهن‌های تیم‌ملی به خبرگزاری فرانسه کشیده شد

به گزارش سراج24، کارلوس کی‌روش ساعاتی پیش از ترک تهران برای حضور در اردوی اتریش در گفت‌و‌گو با «خبرگزاری فرانسه» گفت: یک مرحله دیگر از برنامه آماده‌سازی را در اتریش داریم که بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا سی‌ام مِی (9 خرداد) ادامه خواهد داشت. برنامه آماده‌سازی خاص‌تری داریم و روی مسابقاتی که در این اردو برگزار خواهیم کرد، تمرکز می‌کنیم.

تیم ملی ایران که با 28 بازیکن به اتریش سفر کرد در این اردو در دیدارهایی دوستانه‌ به ترتیب با بلاروس، مونته‌نگرو و آنگولا مصاف خواهد کرد.

سرمربی 61 ساله ایران تصریح کرد: در حال حاضر 28 بازیکن را به اردو  فراخوانده‌ایم و در ادامه  2 بازیکن دیگر را هم به تیم ملی اضافه خواهیم کرد تا لیست اولیه 30 نفره‌ای که فیفا خواسته را تکمیل کنیم.

بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال ایران فهرست 23 نفره پایانی تیم ملی در تاریخ 2 مِی (12 خرداد) منتشر خواهد شد. ایران که چهارمین حضورش در جام جهانی را تجربه می‌کند در برزیل و در گروه F با آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌و‌هرزگوین همگروه است.

این خبرگزاری نوشته است: تیم ملی ایران در ماه ژوئن 2013 جواز حضور در مرحله پایانی جام جهانی را به دست آورد ولی تاکنون آماده سازی خوبی نداشته و تحریم های بین‌المللی هم مزید برعلت شد. آخرین جنجال روز هم مربوط به تجهیزات ورزشی تیم ملی ایران است که توسط کمپانی تولید پوشاک ورزشی «آل‌اشپورت» آلمان تولید می‌شود و بازیکنان و کادر مربیگری تیم ملی کیفیت این محصولات را مورد انتقاد قرار داده‌اند.

تسنیم گزارش داد، سرمربی پرتغالی کشورمان چند روز پیش عنوان کرده بود: در فاصله 34 روز مانده به شروع رقابت‌های جام جهانی نمی‌خواهم در مورد مسائل جزیی صحبت کنم.

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha