اسناد آموزش تخلیه تلفنی و جاسوسی در سازمان منافقین+عکس

 اسناد آموزش تخلیه تلفنی و جاسوسی در سازمان منافقین+عکس

به گزارش «سراج24»؛‌اعضای سازمان منافقین از ابتدای خروج سران شان از ایران و پس از جای گیر شدن در پادگان اشرف،علاوه بر فعالیت های تروریستی در داخل ایران فعالیت های جاسوسی را دنبال می کردند.

 

تخلیه تلفنی،شنود،رمزگشایی از مکالمات رزمندگان ،نفوذ در بین اسرای دربند رژیم بعث عراق،رخنه میان کردهای عراق در راستای انتفاضه شعبانیه و در آخرین موارد جاسوسی میدانی در راستای ترور فیزیکی برای موساد تنها بخشی از کارنامه این گروهک تروریستی است.

تخلیه تلفنی از جمله برنامه های ثابت منافقین به حساب می آید که هم اکنون نیز بطور مستمر به آن می پردازند و یکی از مقرهای اصلی آن ساختمان هایی است که در قالب آشپزخانه توسط تعدادی از افغانی های محله اورسورواز(اطراف پاریس) اداره می شود.(منافقین تبلیغات زیادی مبنی بر افغانی الاصل بودن مسعود رجوی در راستای جذب افاغنه در فرانسه صورت می دهند)

با این حال اسناد برجای مانده از پادگان اشرف نشان می دهد که این جریان در عراق نیز به فعالیت های تخلیه تلفنی و جاسوسی می پرداختند و آموزش های مستمری برای اعضای خود داشتند.

تصاویر زیر به بخشی از شیوه ها و سناریوهای منافقین برای جاسوسی اشاره دارد:

    

 در سند زیر نشان میدهد منافقین علاوه بر آموزش روش های تخلیه تلفنی ،در مراسماتشان از گروه های مردمی عراقی که اطلاعی از ماهیت سازمان نفاق ندارند بهره می برده اند و در واقع سیاهی لشکر جمع می کردند.

 

اخبار مرتبط

اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص تعرض به هواپیمای ایرانی

موانع و نتایج فسادستیزی از دیدگاه رهبر انقلاب

نصرالله: سیاست تحریم و محاصره آمریکا علیه لبنان، حزب‌الله را قدرتمندتر خواهد کرد

1 نظر

ارسال نظر

capcha