لاریجانی در پاسخ به تذکر کوچک‌زاده:

دولت پاکستان هرچه زودتر باید زمینه‌های آزادی جمشید دانایی‌فر را آماده کند

دولت پاکستان هرچه زودتر باید زمینه‌های آزادی جمشید دانایی‌فر را آماده کند

به گزارش « سراج24 »، مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان طی اخطاری به استناد به اصل 153 قانون اساسی اظهار داشت: در ابتدا از جانبرکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و غیور مردان ارتش نجیب جمهوری اسلامی که در تأمین امنیت مرزها جان خود را در دست گرفته اند و امنیت را برای مردم ایران به ارمغان می‌آورند، تشکر کنم. و در خواست جدی کنم که سپاه این عزمی که از ابتدا داشته و امروز هم دارد تا آخر برای تعقیب بی‌وقفه تروریست‌های کافر و آدم‌کش ادامه دهد.

وی ادامه داد: آدم کشان جیش القتل اعلام کردند که به خاطر تبعیت از علمای اسلامی گروگان ها را آزاد کرده‌اند اما ما می‌گوییم که علمای اسلامی دستور گروگانگیری اصلا نمی‌دهند که بعدا بخواهند دستور آزادی بدهند و یا علمای اسلام اصلا فرمان قتل یکی از پنج نفر را نمی‌هند که بعدا دستور آزادی مابقی را بدهند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: کسانی که ادعا می کنند که به تبعیت از علمای اسلامی جنایت کرده‌اند و بعد از جنایت خود منصرف شده‌اند دروغ می‌گویند و آنها به هیچ دین و مذهبی پایبند نیستند؛ سنی و شیعه از ابتدای انقلاب در کنار هم و تحت فرمان رهبری و ولایت در حفظ انقلاب و نظام کوشیده‌اند و بعد از این هم خواهند کوشید و این آدم‌کشها تنها و تنها زبان زور می‌فهمند بنابراین این حرف‌هایی هم که می‌گویند که ما به فرمان این یا به فرمان آن، گروگان‌ها را آزاد کرده‌ایم، برای بهره‌برداری‌های سیاسی بعدی است.

کوچک‌زاده در پایان تأکید کرد: ما دست پاسداران و  ارتشیان  غیور را می بوسیم و تقاضا داریم تا روشن شدن وضع پنجمین گروگان با قدرت توی دهن اینها بزنند و هیچ عقب نشینی و مسالمتی با اینها در کار نباشد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سخنان کوچک‌زاده گفت: به نظر من یک تلاش بسیار خوبی در کشور و از سوی بخش‌های امنیتی برای آزادی مرزبانان انجام شده و ما هم از وزارت اطلاعات و هم دستگاه‌های امنیتی دیگر که در این زمینه تلاش کردند، تشکر می‌کنیم و معتقدیم موضوع باید کاملا بررسی شود که چرا این اشکال بوجود آمد و دولت پاکستان حتما باید پاسخگو باشد و درمورد نفر پنجم هم هرچه زودتر باید زمینه‌های آزادی وی را آماده کند./تسنیم

اخبار مرتبط

لاریجانی: در مورد فضای مجازی فقر و کمبود قانون داریم

ائتلاف کارگزاران و لاریجانی!

زمین‌ها باید از بورس بازی خارج شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha