نیکبخت:

من مجبور شدم از استقلال بروم!

من مجبور شدم از استقلال بروم!

به گزارش « سراج24»، علیرضا نیکبخت واحدی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال بعد از شکست مقابل الریان قطر و همچنین مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.
 
* به نظر می‌رسد فشار روحی زیادی را تحمل می‌کنید؟

 
- دقیقا همین طور است. فشار باختن روی بازیکنان تأثیر گذاشته و شرایط ما زیاد مساعد نیست البته این را هم بگویم که ما می‌توانیم خیلی راحت جبران کنیم و می‌توانیم از نو شروع کنیم.
 
* قلعه‌نویی معتقد است استقلال می‌تواند جبران کند، تو چه نظری داری؟
 
- او حرف خوبی زده و اتفاقا در آخرین تمرین ما همین صحبت را مطرح کرد. ما ۳ امتیاز از بالانشینان فاصله داریم و همه چیز بستگی به خودمان دارد. انشاء‌الله بتوانیم بازی‌هایی را که از دست دادیم جبران کنیم و البته در لیگ هم قهرمان شویم.
 
* ظاهرا بعد از بازی با الریان بازیکنان در رختکن خیلی ناراحت بودند؟

 
- ناراحت بودیم چون اگر دقت کرده باشید آنها موقعیت چندانی نداشتند. روی یک اتفاق گل خوردیم و در بین دو نیمه هم قسم شدیم به خاطر مهدی رحمتی بازی را ببریم. من فکر می‌کنم رحمتی نیازی به مصاحبه نداشت که عذرخواهی کند چون خودمان هم مقصر بودیم. ما آنقدر حمله کردیم که حتی در دقایق پایانی رحمتی می‌توانست گل بزند. او آنقدر خوب کار کرده و برای استقلال زحمت کشیده که خیلی راحت بتوان از اشتباه او گذشت کرد.
 
* می‌توانید صعود کنید؟

 
- ما ایرانی‌ها عادت داریم همیشه کار سخت انجام دهیم. صعود ما به جام جهانی در سال‌های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۶ را به یاد دارید؟ ما به سختی به جام جهانی رفتیم ولی این کار را انجام دادیم. من مطمئنم این شرایط برمی‌گردد و می‌توانیم دوباره اوج بگیریم.
 
* اما قلعه‌نویی اعتقاد داشت امسال بدترین سال مربیگری‌اش بوده است.

 
- یادم می‌آید در زمان مربیگری کخ ما ۸ بازی را در نیم فصل دوم نبردیم. شرایط سخت است وقتی یک تیم می‌بازد مشکلات برملا می‌شود اما یادتان نرود که ما در لیگ برتر مدعی هستیم و مطمئنا امیر قلعه‌نویی تحت فشار است که این صحبت‌ها را انجام داده اما امیدوار هستم که بازیکنان بتوانند او را از این شرایط خارج کنند.
 
* صحبت پایانی.

 
- صحبت زیاد است ولی الان وقت عمل کردن است. من به عنوان یک عضو کوچک تیم استقلال از هواداران می‌خواهم که شرایط استقلال را درک کنند هر چند این روزها خیلی‌ها به من می‌‌گویند که تو خودت از استقلال رفتی ولی من هم مجبور شده بودم از این تیم بروم. هیچ کس دوست ندارد کاپیتانی استقلال را رها کند و از این تیم جدا شود. تجربه به من می‌گوید استقلال بدون تماشاگرانش مفهومی ندارد و من از مردم می‌ خواهم سه‌شنبه روز باشکوهی را رقم بزنند تا از نو شروع کنیم./فارس

اخبار مرتبط

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی قراردادش را با سرخپوشان تبریزی فسخ کرد

حضور رحمتی در مشهد منتفی شد

مدافع جنجالی به پرسپولیس برمی‌گردد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha