رجعت مسیح(ع) این بار از فیسبوک+عکس

 رجعت مسیح(ع) این بار از فیسبوک+عکس

به گزارش « سراج24»، در سال 1986 در اوج پیروزی‌های رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت علیه استکبار جهانی، «فرانسیس فوکویاما» در کنفرانس صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی تحت عنوان «بازشناسی هویت شیعه» شرکت می‌کند.


وی در این کنفرانس مطالبی می‌گوید که بسیار حائز اهمیت است: «شیعه دو بال دارد که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای ماست، پرنده ای که یک بال سبز و یک بال سرخ دارد، بال سبز این پرنده همان مهدویت و عدالت‌خواهی اوست. شیعه در انتظار عدالت به سر می برد، پس امیدوار است و انسان امیدوار شکست‌ناپذیر است».

فوکویاما در ادامه راهبردی برای مقابله با فلسفه انتظار ارائه می‌دهد و می‌گوید: «شما هم بیائید برای غرب امام زمان بتراشید».

مکتب اوانجلیس از همین جا شکل می‌گیرد، درست در سال 1989 شش ماه بعد از نظریه جدید فوکویاما. اوانجلیس‌ها معتقدند عیسی ناصری خواهد آمد و هرچه را در خصوص حضرت حجت وجود دارد، به عیسی ناصری نسبت داده‌اند.

صد البته شیعه نیز معتقد است که عیسی مسیح(ع) رجعت خواهد کرد اما در زیرمجموعه‌ای از قیام آخر الزمانی حضرت حجت(عج) و در جمع یاران ایشان است.

شاید یکی از دلایل ازدیاد مهدیان دروغین یا نائبین دروغین نیز در پازلی قرار داشته باشد که از سوی تئوریسین‌های دستگاه استکباری غرب برنامه‌ریزی شده است.

در همین خصوص به تازگی فردی با نام «خ . س» در صفحات اجتماعی، خود را فرستاده آسمان معرفی می‌کند و می‌گوید: از طرف آسمان و امام زمان(عج) پیام آورده‌ام که به مسیح ایمان بیاورید!

نامبرده به راحتی به تبلیغ افکار انحرافی خود در صفحات فیسبوک پرداخته و خود را مسیح رجعت‌کرده می‌نامد؛ فیسبوکی که این روزها رفع فیلتر آن دغدغه برخی از دولتمردان شده است./فارس

اخبار مرتبط

وقتی عناصر رانده از جامعه ایرانی در غرب کشف حجاب می کنند!/از بی‌حجابی داوودی مهاجر تا برهنگی شاهین نجفی مرتد!

مساله این است: برای ما فیلتر بودن یا نبودن، برای فیس‌بوک بودن یا نبودن

آقای وزیر! همه ایرانی‌ها قانون را دور نمی‌زنند!

2 نظر

1392/12/23 - 23:38

سلام.ممنون از سایت مفیدی که راه اندازی کرده اید.مومن خدا خ س شد اسم...!؟اگه این داداش مدعی دروغین است چرا اسمش رو نمیزارین اینجا همه بدونن؟نکنه بعد از مفاسد اقتصادی که آبروشون مهم شده آبروی این مدعیان دروغین هم اهمیت پیدا کرده...!؟

مسعود رحیم پور
1393/01/19 - 11:34

بيش از اندازه با مذهب و آيين، بازي درآورده شده خوب اين دردي است كه توي تمامي جوامع بشري هم است.

ر

ارسال نظر

capcha