مداخله آشکار ضد امنیتی رژیم صهیونیستی در "بحران اوکراین"

 مداخله آشکار ضد امنیتی رژیم صهیونیستی در "بحران اوکراین"

به گزارش « سراج24»؛ بر اساس گزارش دیروز «پایگاه اطلاع رسانی روزنامه صهیونیستی هاآرتص»، «رادیو اسرائیل»، روز جمعه گزارش داد که 9 معترض اوکراینی که در خلال اعتراضات اخیر «کیف» به ضرب گلوله زخمی شده بودند؛ برای درمان پزشکی به «بیمارستان کاپلان» در شهر «رخووت» - 20 کیلومتری تل آویو- منتقل شده اند.

بنابر این گزارش، مصدومین اوکراینی از طریق یک پرواز ویژه که با همکاری "جامعه یهودیان کیف"، سازمان یافته بود؛ منتقل شده اند. به گفته «رادیو اسرائیل»، این عملیات توسط «کنیسه مرکزی پایتخت اوکراین» که بعنوان مقر ستاد عملیاتی بداهه است؛ هماهنگ شده که سال ها پیش، توسط «الکساندر لوین» - رئیس انجمن جهانی یهودیان روس زبان- تأسیس شده است.
مداخله ضد امنیتی رژیم صهیونیستی در


این مسئله در حالی صورت گرفته که منابع خبری، پیشتر گزارش داده بودند که ردپای افسران اطلاعاتی- امنیتی رژیم صهیونیستی در بین معترضین مسلح «کیف» دیده شده است. همچنین، منابع خبری گزارش داده بودند که تک تیراندازهای مستقر در «میدان استقلال کیف» که به کشته شدن تعداد زیادی از مردم منجر شده بود؛ در ارتباط با رهبران معترضان بوده اند.

بنابر این، به نظر می رسد، رژیم صهیونیستی که اخیراً ضربه های زیادی از همکاری امنیتی- راهبردی «فدراسیون روسیه» و «جمهوری اسلامی ایران» در عرصه سوریه دیده است؛ سعی دارد از طریق به خط کردن ابزارهایش جامعه یهودی های اوکراین، بمنظور محافظه کار کردن روس ها در همکاری با ایران، اوکراین را زمین گیر کنند./مشرق

اخبار مرتبط

آمریکا ژاندارم منطقه نیست که بخواهد برای دیگران تعیین تکلیف کند

پایان رایزنی سه‌جانبه معاونان وزرای خارجه ایران، آمریکا و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در وین

سخنرانی علی مطهری در کرج لغو شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha