نمازی باید یاد بگیرد که با تفاهم جدا شود

کفاشیان: 70 تا 80 درصد بحث انتقال وینگادا نهایی شده است/کی‌روش زیر بار توصیه نمی‌رود

کفاشیان: 70 تا 80 درصد بحث انتقال وینگادا نهایی شده است/کی‌روش زیر بار توصیه نمی‌رود

به گزارش « سراج24 »، علی کفاشیان در پایان تمرین امروز دیدار دوستانه استقلال و تیم ملی جوانان در پاسخ به سؤالی مبنی بر دلیل حضورش در تمرین استقلال گفت: من به تمرین تیم ملی جوانان آمدم آنها بازی دوستانه‌ای با استقلال داشتند و می‌خواستم از این مسئله بازدید کنم البته فراموش کردم به آنها خسته نباشید بگویم و همین جا این مسئله را عنوان می‌کنم.

وی در مورد اینکه روز گذشته برای کارلوس کی‌روش جشن تولد گرفتند اظهار داشت: با توجه به عدم حضور خانواده کارلوس کی‌روش در ایران بازیکنان تیم برای او جشن تولد گرفتند اتفاقاً کی‌روش خیلی خوشحال و با روحیه بود و به خاطر پیروزی تیم ملی برابر کویت بسیار خوشحال بود. در یک بازی خوب و عالی توانستیم کویت را شکست دهیم و این نشان می‌دهد فوتبال ایران همچنان در سطح اول آسیا است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد اینکه در فدراسیون هادی آیت‌اللهی تأکید به انتخاب وینگادا دارد و گفته می‌شود کارلوس کی‌روش، ژوران ویرا را برای بر عهده گرفتن این پست معرفی کرده است اظهار داشت: نمی‌دانم چه کسی گفته کی‌روش ویرا را برای تیم ملی امید معرفی کرده است این مسئله را نشنیدم. ما به دنبال انتخاب مربی هستیم که در رده جوانان امید و بزرگسالان کار کرده باشد این خصوصیات در وینگادا جمع است و در تلاش هستیم او را به تیم ملی بیاوریم. 70 الی 80 درصد این مسئله نهایی شده و اگر نتوانیم او را به تیم ملی بیاوریم سپس به دنبال گزینه‌های داخلی و خارجی دیگر می‌رویم.

کفاشیان در مورد صحبت شاهرخ شهنازی که اعلام کرده گزینه‌ای به آنها معرفی نشده عنوان کرد: هادی آیت‌اللهی بارها با مسئولان کمیته المپیک جلسه گذاشته است و آنها اختیار کامل را به فدراسیون فوتبال داده‌اند. روی تیم ملی امید نظر ویژه داریم و می‌خواهیم تدارکات خوبی داشته باشیم تا پس از سالها به موفقیت برسیم.

وی در مورد اینکه آیا با زلاتکو کرانچار صحبت شده و اینکه باشگاه الکویت نیز اعلام کرده جواد نکونام را در اختیار تیم ملی قرار نمی‌دهد اظهار داشت: در مورد جواد نکونام مذاکره می‌کنیم با باشگاه‌های داخلی و خارجی نیز مذاکره خواهیم کرد تا در این زمینه به تفاهم برسیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد دلیل جدایی امید نمازی از کادر فنی تیم ملی بزرگسالان خاطرنشان کرد: کی‌روش از این مسئله ناراحت بود و حق هم داشت دو، سه ماه از قرارداد سه ساله امید نمازی باقی مانده بود و او به یکباره جدا شد به هر حال او به اندازه خودش کمک می‌کرد باید در این ارتباط تفاهم می‌شد نه اینکه یک روز قبل نامه‌ای بنویسد و اعلام جدایی کند ما با این مسأله مخالف بودیم اما او بعد از اینکه رفت تازه ایمیل جدایی داد.

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا نمازی نیز همانند سیموئز مشکل خانوادگی داشته است تصریح کرد: کاری به این مسائل ندارم اما نمازی باید بداند که اگر قصد جدایی دارد باید تفاهم صورت بگیرد او حق و حقوق خود را به طور کامل گرفته و حقوق آینده خود را نیز می‌خواست او باید یاد بگیرد که اگر در آمریکا هم تیمی را تحت هدایت گرفت برای رفتن به باشگاه دیگری باید با باشگاه تحت قرارداد خود تفاهم کند نه اینکه به یکباره جدا شود.

وی در مورد احتمال حضور یحیی گل‌محمدی در کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: گل‌محمدی از مربیان شایسته و خوب فوتبال ایران است او نسبت به حضور در تیم ملی اظهار تمایل کرده و ما این موضوع را به کی‌روش اعلام کردیم به هر حال نظر نهایی با کارلوس کی‌روش است البته کارلوس کی‌روش به هیچ وجه زیر بار توصیه نمی‌رود گل‌محمدی مربی است که از لحاظ اخلاقی، فنی و مدیریت مورد تأیید است و اگر کی‌روش تصمیم بگیرد از او استفاده می‌کند و یا اینکه افراد دیگر را مدنظر قرار می‌دهد.

اخبار مرتبط

علوی: فدراسیون فوتبال هرگز خود را فراتر از قانون نمی‌داند

علت استعفای مسئولان فوتبال مشخص شد

علی کفاشیان استعفا داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha