فتح‌الله‌زاده:

موفق شدند استقلال را به زمین بزنند

موفق شدند استقلال را به زمین بزنند

به گزارش « سراج24»، علی فتح‌اله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال تهران به باشگاه خبرنگاران گفت: از بی‌توجهی برخی افراد پر مدعا خسته شده‌ام. ما با مشکلات زیادی تیم را مدعی قهرمانی کرده‌ایم و حالا که می‌خواهیم به هدف برسیم بحث واگذاری را مطرح کرده‌اند.

وی ادامه داد: عده‌ای تصمیم گرفته‌اند این باشگاه را زمین بزنند و به خوبی هم موفق شده‌اند. ما شرایط حساسی داریم و اصلا به موقعیت ما در لیگ برتر و لیگ قهرمانان فکر نمی کنند.

فتح‌الله‌زاده افزود: این بار اگر هیات‌مدیره هم بخواهد دیگر نمی‌مانم و تصمیم خود را گرفته‌ام و تا همین جای کار هم اگر نجف‌نژاد در کنارم نبود و برای تیم وقت نمی‌گذاشت کم می‌آوردم.
 
وی در مورد صحبتهایی مبنی بر خرید استقلال گفت: برخی مدعی  هستند بهتر می توانند استقلال را اداره کنند آنها بیایند و کار کنند ببینیم می توانند افتخارات را تکرار کنند یا خیر! ما  7، 8 قهرمانی  کسب کردیم که بعید می‌‌دانم کسی بتواند آن را تکرار کند. درآمدزایی‌های لازم را هم انجام دادیم که تا اینجای کار عالی بوده است.

فتح‌الله‌زاده درمورد تمدید قرار داد قلعه نویی افزود: وی منتظر است ببیند بحث خصوصی‌سازی به کجا کشیده می‌شود و پس از آن تصمیم می‌گیرد. من نیز  تا وقتی مسئولیت دارم برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم. از این رو پس از بازگشت تیم از قطر با قلعه‌نویی مذاکره خواهم کرد و قصد دارم قرارداد وی را تمدید کنم.

اخبار مرتبط

هفته پنجم رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان برگزار شد

کاسیاس: می‌توانم به رئال مادرید بازگردم

گپ پل پوگبا و لیونل مسی+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha