پای «ف.ک» دیگری در میان است

پشت پرده مربیگری دوباره فیروز کریمی

 پشت پرده مربیگری دوباره فیروز کریمی

به گزارش « سراج24» انتخاب فیروز کریمی از سوی سعید آذری از آن دسته اتفاقاتی است که بی‌شک تعجب هرکسی را به دنبال خواهد داشت. چراکه هرکسی کوچکترین شناختی از این دو نفر داشته باشد می‌داند که هیچ وجه اشتراکی برای همکاری با هم ندارند اما واقعیتی که این روزها در باشگاه ذوب‌آهن رخ می‌دهد این است که سعد محمدی به عنوان مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن شخصاً وارد عمل شده و می‌خواهد خودش در امور مربوط به انتخاب سرمربی تیم دخالت مستقیم داشته باشد.


حالا حتی فریاد شیران به عنوان یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه هم تأیید کرده که هم تقوی با نظر مستقیم او انتخاب شده و هم حالا فیروز کریمی انتخاب مستقیم شخص مدیرعامل کارخانه است و سعید آذری مخالف اصلی حضور فیروز کریمی این باشگاه به حساب می آید.


ماجرا از این قرار است که فرهاد کاظمی که سال گذشته نقش به سزایی در حفظ ذوب‌آهن در لیگ برتر داشت، در نهایت به دلیل مشکلاتی که بر سر بستن تیم و انتخاب بازیکن با سعد محمدی پیدا کرد، پیش از برگزاری بازی های پلی آف ذوب آهن جای خود را به محمود یاوری داد. حالا که دوباره وضعیت ذوب‌آهن برای بقا بغرنج شده، سعد محمدی باردیگر به سراغ فرهاد کاظمی رفته و از او خواسته که دوباره سرمربیگری ذوب‌آهن را بپذیرد اما فرهاد کاظمی که در حال حاضر هدایت پیکان را برعهده دارد این پیشنهاد را رد کرده و در عوض فیروز کریمی را به سعد محمدی پیشنهاد داده است.


به همین خاطر است که گفته می‌شود سعد محمدی شخصاً با پیشنهاد فرهاد کاظمی فیروز کریمی را برای هدایت تیم انتخاب کرده است و در این راه با مخالفت بسیار شدید سعید آذری مواجه است. تا آنجا که گفته می شود حتی در جلسه‌ای که درباره انتخاب فیروز کریمی عصر امروز(جمعه) برگزار شد، آذری به شدت عصبانی بوده و با صدای بلند مخالفت خود را درباره این موضوع بیان می‌کرده.


به هرحال با وجود اینکه حتی به بازیکنان هم اعلام شده که منتظر معارفه فیروز کریمی به عنوان سرمربی‌شان باشند، تا وقتی همه چیز به طور رسمی ثبت نشده و فیروز کریمی در بازی ذوب‌آهن روی نیمکت این تیم ننشسته، باید منتظر هر اتفاق غیرمنتظره ای بود./بانک ورزش

اخبار مرتبط

خداحافظی مظاهری از ذوب آهن واکنش این باشگاه را به همراه داشت

دیدار ذوب آهن ایران و النصر عربستان در شهر دوحه برگزار می‌شود

علی منصور در ذوب آهن می ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha