تذکر بیرانوند در صحن علنی مجلس

رسانه‌های زنجیره‌ای می‌خواهند صدای ملت را خاموش کنند

رسانه‌های زنجیره‌ای می‌خواهند صدای ملت را خاموش کنند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس بهرام بیرانوند طی تذکری در صحن علنی مجلس گفت: بعضی از رسانه‌های زنجیره‌ای با زیر سؤال بردن سواد سیاسی نمایندگان مجلس خوراک برای ضدانقلاب درست کرده‌اند تا به مجلس شورای اسلامی فشار بیاورند.

وی ادامه داد: این رسانه‌ها چون نمی‌توانند از همه مفاد تفاهمنامه دیکته‌ای دفاع کنند و چون نمی‌توانند از چهره آمریکا زشتیها را بزدایند، سعی می‌کنند با فشار به نمایندگان، صدای ملت را خاموش کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: سؤال اینجاست که چرا بعضی سعی می‌کنند وجهه امریکا را از آن همه خیانت و خباثت تطهیر کنند و چرا وقتی نمایندگان، متعرض رفتار آمریکا می‌شوند بعضیها جیغ می‌زنند؟ میزان رأی ملت است و ملت رأی به کفایت سیاسی نمایندگان داده است و نمایندگان حسب تجربه و اصول قطعی علم سیاست می‌دانند که آمریکا قابل اعتماد نیست و ام‌الفساد غرب است.

بیرانوند خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه دیکته‌ای نیز به شکلی است که همین‌ روزنامه‌های زنجیره‌ای جرأت و امکان دفاع از همه مفاد آن را ندارند زیرا آمریکایی‌ها به استناد همین تفاهم‌نامه به دنبال خدشه به حاکمیت ملی هستند و هم اعترافی به حق غنی‌سازی ندارند.

وی افزود :‌ آنچه می‌ماند هجمه رسانه‌ای به نمایندگان منتقد رفتار آمریکا و بعضی مفاد تفاهم‌نامه است که آن هم توسط شبکه خبری خاص شیفته غرب انجام می‌شود.

نماینده مردم بروجرد در خانه ملت اظهار داشت: ما نمایندگان مجلس ضمن حمایت از تلاش تیم‌ مذاکره‌کننده مراقب شرارت‌های آمریکا هستیم و تلاش می‌کنیم تا شر آمریکا را به خودش برگردانیم. ما اُحُدنشینان مجلس شورای اسلامی تا آخرین لحظه‌ ایستاده‌ایم و تا ابد رزمنده‌ایم./فارس

اخبار مرتبط

کنایه قاضی‌پور به محمود صادقی

شکایت دانشجویان صنعت نفت از وزارت نفت به سازمان بازرسی کل کشور

اگر احضار صادقی غیرقانونی بود چرا با پای خود به محکمه رفت/ نمی‌توان به بهانه مصونیت نمایندگی، از پاسخگویی طفره رفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha