دختران شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن شناسایی شدند!

دختران شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن شناسایی شدند!

به گزارش گروه وبگردی « سراج24»، "شهرام همایون" مدیر و مجری تلویزیون ماهوره ای ضد انقلاب "کانال یک" که گویا همچنان از شکوه و عظمت ملت ایران و مخصوصا حضور جوانان ایرانی در حمایت از ایران اسلامی کاملا آشفته و عصبانی است، راهپیمایی 22 بهمن را یک راهپیمایی مشکوک حکومتی خواند.


وی در این خصوص گفت: «در 22 بهمن از ایران به من تلفن زدند و خبر دادند که جریان راهپیمایی اینطور بوده که کسانیکه در دستگاه های قضایی به خصوص دادگاه انقلاب پرونده داشتند از سوی این سازمان ها به تک تک افراد تلفن زده شده و گفته شده باید در این راهپیمایی شرکت کنند.»

 


شهرام همایون در این خصوص  افزود: «این سخن نمی تواند خیلی بی ربط باشد. چرا که با نگاه به تصاویر یک مقدار عجیب به نظر می رسد این افراد در راهپیمایی به حمایت از جمهوری اسلامی شرکت کنند.»


این فعال ضدانقلاب تاکید کرد: «این تصاویر (دختران جوان) که در راهپیمایی شرکت می کنند اگر دوستان آن ها را می شناسند اسامی آن ها را به ما اطلاع بدهند.»

 

 

مدیر کانال یک در ادامه با توهین به مردم بزرگ ایران و تکرار سخنان دیگر کج فهمان و دشمنان انقلاب، خاطر نشان کرد: «در راهپیمایی واکس صلواتی برای کفش ها هم وجود داشت. البته تصاویر دیگر هم مربوط به ساندویچ و ساندیس دادن در راهپیمایی به مرور در روزهای بعدی منتشر می شود.»

 

اخبار مرتبط

شگرد خاص شبکه بی بی سی از زبان یک سلطنت طلب

0 نظر

ارسال نظر

capcha