۱۰ نفری که در آمریکا بذر اسلام‌هراسی می‌افشانند

روانشناس روانی خواستار ذبح مسلمانان شد!

روانشناس روانی خواستار ذبح مسلمانان شد!

به گزارش « سراج24»،  افزایش موج "گروه‌های نفرت‌پراکنی" در آمریکا زیر مجموعه‌های بسیاری از جمله "اسلام ستیزی" و "اسلام هراسی" را به دنبال آورده که پدیده تازه‌ای درغرب نیست و تقریبا ریشه در تاریخ اروپا و به ویژه "جنگ‌های صلیبی" دارد. اما جریان‌های جدید اسلام‌‌ستیزی، پروژه‌ای کاملا مقرضانه و سازمان‌دهی شده است که با استفاده از ابزارها و روش‌های متنوع به صورت وسیعی در حال اجراست.

همانگونه که در گزارشات پیشین،(10 نفری که در آمریکا بذر اسلام‌هراسی می‌افشانند/ فیزیکدان اسلام‌ستیز آمریکایی کیست؟) به معرفی برخی از این اسلام هراسان و فعالیت‌ها و افکار پلیدشان پرداخته شد، در این گزارش نیز 4 تن دیگر از اسلام ستیزان آمریکایی را معرفی می‌کنیم.


"دیوید هاروئیتز" اسلام‌‌ستیز  کمونیست و نژادپرست:

در‌سال 1939 "دیوید هاروئیتز" (David Horowitz) در یک خانواده "یهودی" در "نیویورک" زاده شد. پدر و مادرش، عضو حزب "کمونیست" آمریکا بودند. هاروئیتز به ‌پیروی از والدینش به "افکار کمونیستی" گرایش یافت و از سال 1965 تا 1975 از چهره‌های برجسته "چپگرایان" بود. اما رفته رفته به محافظه‌کاری متمایل شد به‌خصوص پس از "یازده سپتامبر" به یک نومحافظه‌کار‌‌ "راستگرای افراطی" تبدیل شد.

مقابله او با "اسلام"، تقویت و پشتیبانی از "رژیم صهیونیسم" برنامه اصلی فعالیت‌های هاروئیتز است که روزگاری در قالب شعارهای "سوسیالیستی" و امروزه با پیوند دادن اسلام با "نژادپرستی" و "تروریست" و نقض حقوق بشر فعالیت دارد.

این فرد نژادپرست و اسلام‌ستیز، به شدت از مسلمانان متنفر است، بطوریکه آن‌ها را از فرهنگ و تمدن به دور می‌داند.


فعالیت‌های سازمان یافته ضد اسلامی:

بیشترین فعالیت و سخنرانی‌های او در دانشگاه‌ها و کالج‌های آمریکا است. هاروئیتز با تدارکات و هزینه‌های زیادی که انجام می‌دهد دانشجویان را جذب خود می‌کند و به شستشوی ذهنی آن‌ها می‌پردازد.

به گزارش "نیویورک تایمز"، هاروئیتز در دانشگاه‌های "ماساچوست" و "کلومبیا" بیشترین تعداد سخنرانی و فعالیت را داشته است.

بر اساس فهرست سایت "SPLC" (Southern Poverty Law Center) او یکی از 10 نفر سران فعالیت‌های ضد اسلامی و نفرت پراکنی در آمریکا است.

بنابر گزارش "الجزیره" او سازمان‌های مسلمانان را مکانی مذهبی نمی‌داند بلکه آنان را مکانی برای جمع شدن مسلمانان برای. آموزش‌های رزمی!، دستیابی به سلاح‌های سنگین و گرم! دانسته است. به عنوان مثال او سازمان‌های "حماس" و "حزب‌الله" را سازمان‌های جاسوسی خوانده که فعالیتشان برنامه‌ریزی عملیات تروریستی است.

منابع مالی هاروئیتز:

به نقل از سایت "تودیز ورلد" او مدعی است که هزینه این همایش‌ها، کنفرانس و دیگر مراسم از طریق فروش انبوه کتاب‌هایش است. او به دیگر سردسته‌های اسلام هراس نیز کمک می‌کند. این پایگاه خبری گزارش می‌دهد او میزان قابل توجهی پول از سران مملکتی و رژیم صهیونیستی به صورت کمک مالی برای مؤسسه خود "مرکز آزادی هاروئیتز" (" Horowitz Freedom Center") دریافت می‌کند.

هاروئیتز: نلسون ماندلا حامی تروریست‌ها و هیولاهای سیاه است

او کتاب‌های ضد اسلام بسیاری تاکنون منتشر کرده است و در سایت شخصی خود این‌چنین مدعی شده که مشکلات و معضلات آمریکا و ناهنجار‌ی‌های این کشور توسط مسلمانان است، راه آزادی و یکپارچه شدن را خالی کردن جامعه از مسلمانان و سیاه‌پوست‌ها دانسته و افزود: سیاه‌پوستان در این کشور مایه‌ ننگ و عقب ماندگی جامعه و مسلمانان ارتشی متجاوز برای نابودی آمریکا هستند و به دنبال راه حلی برای مقابله و شکست آنان است.


او "نلسون ماندلا" را حامی تروریسم دانست و ادعا کرد: ماندلا هیچگاه از حمایت هیولاهای سیاه و مسلمان دست نکشید و همه‌ تلاش خود را برای مسلح ساختن آنها انجام داد و به آنان یاد داد تا انتقام‌گیر باشند و برای دست یافتن به اهداف خود از هرگونه ابزار و راهی استفاده کنند."

مجله "فرانت پیج" با معرفی هاروئیتز به عنوان یک اسلام‌ستیز  افراطی و یک فرد بی‌منطق بیان کرد: او خصومت شخصی خود را با برخی از افراد مسلمان به صورت علنی علیه اسلام بیان می‌کند.

سایت خبری "سالون" با بیان اینکه او ثبات رفتاری و بیانی ندارد نوشت: هاروئیتز هم به نعل می‌زند هم به میخ! او هم آمریکا، هم سیاست‌های آمریکا و رئیس جمهور آمریکا را بد می‌داند، و هم مسلمانان را با این نام می‌خواند و آنان را غده سرطانی می‌داند.


اوبامای سیاه‌پوست نباید رئیس‌جمهور آمریکا شود!!

بنا بر گزارش سایت "نیوز ر‌یل" حتی دیوید هوروویتز در دانشگاه "Brooklyn" "اوباما" را به دلیل رنگ پوستش لایق پست ریاست جمهوری ندانست و خواستار برگزیدن صحیح جوانان در انتخابات رئیس جمهور آینده است.

او در سخنرانی خود در دانشگاه بروکلین، درباره‌ فعالیت مسلمانان صحبت کرد و مدعی شد این فعالیت‌ها غیر قانونی و ضد بشریت است.

وی مدعی شد آمریکا به رشد و تکامل نمی‌رسد تا زمانی که افکار مسلمانان در جهان رایج باشد، آمریکا به سختی و سرعت کم پیشرفت می‌کند تا زمانی که مسلمانان به نفاق پراکنی و عملیات تروریستی در کشور مشغول هستند.

هاروئیتز در سایتی به‌نام "اسرائیل علیه تروریسم" به دنیا ثابت می‌کند که از اسلام، مذاهب و گروه‌های مختلف اسلامی چیزی نمی‌داند او ایران و اعراب را در یک سطح حامی تروریسم و مانع آرامش دنیا می‌خواند و اتفاقات تروریستی را به ایران نسبت می‌دهد و ادعا می‌کند ایران حامی گروهای تروریستی است.
ادعاهای پوچ و بی‌اساس هاروئیتز در حالی مطرح می‌شود که ایران خود از بزرگ‌ترین قربانی‌های تروریسم بوده است، به‌طوری که  پس از انقلاب اسلامی، ده‌ها هزار شهروند بی‌گناه ایرانی توسط گروهک‌های تروریستی از قبیل فرقه رجوی، گروهک جند‌الشیطان که توسط آمریکا و اسرائیل تغذیه می‌شوند به شهادت رسیده‌اند.

به علاوه، در سال‌های اخیر، دانشمندان هسته‌ای کشورمان توسط عوامل موساد، سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.

"جان جوزف جی" اسلام ستیز و روان پریش:

"جان جوزف جی" "JOHN JOSEPH JAY" متولد 29 آپریل 1961 در ماساچوست آمریکا است. وی لیسانس روانشناسی خود را از دانشگاه فارامینگا گرفته است.

"جی" یکی از افراطی‌ترین اسلام هراسان حال حاضر است. او بیانیه‌های بسیاری برای قتل‌عام سران و رهبران مسلمان صادر کرده است. به نقل از "هافینگتون پست" جی در گردهمایی ضد اسلامی در نیویورک اعلام کرد یکی از راه‌های پیشرفت آمریکا نابود کردن مسلمانان است. او یکی از کسانی است که قرآن را به آتش کشیده و تقاضای سوزاندن تمامی مساجد را دارد.

سالیان پیش یکی از استادهای جوزف جی، از او در مجله "Ideas" به عنوان ساکت‌ترین دانشجو یاد کرد و فعالیت‌های امروزش را تعجب‌آور دانست.

روزنامه "سانتا باربارا" (Santa Barbara News Press) در باره "جی" می‌نویسد: از یک روانشناس که در طول زندگی خود در کنار خانواده بزرگ شده و با فرد مورد علاقه‌اش ازدواج کرده بعید است اینچنین وحشیانه و ظالمانه در برابر دینی ایستادگی کند. بدون در نظر گرفتن افکار جامعه و شرایط مردم در جمع کسیری از مردم به بیان مباحثه جنگ طلبانه بپردازد، در جمعی که هم کودک است هم مسن، هم افراطی‌ها و سودجویان، او یا عقلش را از دست داده و یا از طرف جبهه‌ای تحت فشار است.

این  فرد به کمک دو نفر دیگر از اسلام ستیزان که در گزارش قبلی معرفی شدند، "پاملا گلر" و "رابرت اسپنسر" گروه متوقف کردن اسلامی شدن در آمریکا را به نام ""SIOA برپا کردند.

همچنین پس از مدتی او اقدام به تأسیس مؤسسه‌ دیگری برای سرکوبی مسلمانان به اسم" طرح ابتکاری دفاع از آزادی آمریکا" (AFDI) همراه با 4 نفر دیگر از این اسلام هراسان نمود، و برای اولین بار امضای خود را بعنوان رئیس این مؤسسه بر اعلامیه‌‌های خود زد.

این فرد، در پایگاه خبری "گلدن واچ" خواستار قتل عام تمامی مسلمانان شده و این امر را راه حل برقراری آزادی و آرامش برای آمریکا دانسته است. "جی" در مقاله خود آمریکا را به بمبی تشبیه کرده که فیتیله‌ آنرا مسلمانان تشکیل داده‌اند او می‌گوید با نابود کردن فیتیله بمب عمل نخواهد کرد.

جی: "مسلمانان را بکشید گرچه آن‌ها برادر، عمو، دختر یا پسرتان باشند"

بنا بر اعلام سایت "اسلاموفوبیا" جی در بخشی از سخنرانی خود در تظاهراتی در "نیویورک" گفته: "پول خود را برای خرید اسلحه و مهمات خرج کنید و بدانید برای دستیابی به آزادی و رفاه و آرامش مجبوریم که مسلمانان را نابود کنیم هرچند اگر آنها برادر، عمو، دختر یا پسرتان باشند."

سایت خبری "وورد پرس" به قتل 17 مسلمان در یک هفته در سال 2011 اشاره کرد و گفت: "اف‌بی‌آی" (FBI) پس از تحقیق و برسی درباره این قتل‌ها به سر دسته اعضای تاسیس کننده (AFDI) "پاملا گلر"، "رابرت اسپنسر"، "آندرس گراورز"، "ریچارد داویس" و "جی" رسیدند. ولی هیچ یک نه تنها متهم نشدند بلکه "جی" از این موضوع ضمن خوشحالی اعلام کرد: "به هدف آزادی و آرامش یک قدم نزدیک شده‌ایم."


"دبی اشلوسل"

"دبی اشلوسل" (DEBBIE SCHLUSSEL"") در سال 1969 در کالیفورنیا زاده شد. وی مدعی شده از نسل یهودی‌هایی است که در جنگ جهانی دوم توسط نازی‌ها به قتل رسیدند. اشلوسل فارغ تحصیل رشته حقوق، وکیل، منتقد فیلم، مفسر سیاسی و وبلاگ نویس است.

او درباره‌ اسلام مدعی می‌شود: "از کودکی هر شبکه‌ای را که تماشا می‌کردم و هر روزنامه‌ای را که باز می‌کردم خرابکاری، جنگ و خونریزی بود که مسلمانان آن را به پا کرده بودند."

براساس گزارشات، او در بیشتر فیلم‌های ضد اسلامی هالیوود نظارت دارد.

سایت"لون واچ" Loon Watch نوشته‌های ضد اسلامی او را تحریک کننده دانسته و  می‌نویسد او با مقالات ضد اسلامی و دروغ‌هایی که منتشر می‌کند خواننده‌ها را از اسلام دور می‌کند." در این سایت همچنین اشاره شده که او مسلمانان را حیوان نامیده و همه‌ سعی خود را می‌‌کند تا در هر جنایت و عملیات خراب کارانه‌ای راهی برای پیوند دادن آن به اسلام پیدا کند.

"قصاب صبرا و شتیلا"، مشوق و رهبر اشلوسل

"لون واچ" از ادعاهای "دبی اشلوسل" نسبت به اسلام می‌گوید: "مسلمانان مانند حیواناتی درنده و خونخوار هستند. وی همچنین"آریل شارون" را مشوق و رهبر خود دانسته است.

اشلوسل در حالی مسلمانان را خونخوار معرفی کرده و آریل شارون را مشوق خود می‌داند که "قصاب صبرا و شتیلا" در زمان نخست‌وزیری خود به طرز وحشیانه‌ای هزاران فلسطینی بی‌گناه را به خاک و خون کشید.

سر تمامی مسلمانان را باید برید!
اشلوسل در مصاحبه‌ای تلویزیوی که در پایگاه خبری "بیز‌پک‌ریویو" آمده، با بی‌‌رحمی و قصاوت قلب می‌گوید: "سر تمامی مسلمانان را می‌بایست برید، اگر سرشان را نمیتوان زبانشان را باید بیرون کشید . وی" همچنین این مردم را تشویق به ذبح کردن توده عظیمی از مسلمانان (1.8 ملیارد) می‌کند."

مخالفان اسرائیل، لایق مرگ هستند!

در بسیاری از مجلات و رسانه‌ها، "اشلوسل" را فردی نفرت انگیز نامیده‌اند، در سایت "اس‌پی‌ال‌سنتر" "دبی اشلوسل" را فردی کینه‌ای، منتقم و اسلام‌ستیز نامید و درباره او نوشت: او که مدعی بازمانده هلوکاست است می‌خواهد هلوکاستی دیگر برپا کند و به قتل و عام مسلمانان بپردازد او واقعه هولوکاست را با مسلمانان مربوط می‌داند و می‌گوید: "نازی‌ها یک بار ما یهودیان را کشتند و این بار مسلمانان این فکر را در سر دارند، ولی ما این‌بار پیشگیری خواهیم کرد و با نابود کردن مسلمانان دنیا در صلح و آرامش قرار می‌گیرد."

او یک‌سوم جمعیت جهان را زیاد می‌داند و می‌گوید:" هر کسی که مخالف اسرائیل و سیاست‌های اسرائیل است لیاقتش چیزی بیش از مرگ نیست، حتی کودکان."

اسلام‌ستیزی که تحلیل‌گر مسائل خاور میانه می‌شود

یکی از موارد جالب توجه و مشترک اسلام‌ستیزهایی که تاکنون معرفی کرده‌ایم، حضور این افراد به عنوان کارشناس! در برنامه‌‌های خبری و تحلیلی آمریکا است.

دبی نیز مانند دیگر همفکران خود که از  طرف موسسات آمریکایی حمایت می‌شود، به راحتی می‌تواند در تلویزیون رسمی حضور یابد و افکار ضد اسلامی خود را تبلیغ کند. حال این سوال مطرح می‌شود چطور دولت آمریکا که از سوابق و مواضع افرا‌طگرایانه و ضد اسلامی این افراد کاملا آگاهی داشته، به آن‌ها تریبون داده تا بذر اسلام‌هراسی را بپراکنند.

"فاکس‌نیوز" از همان شبکه‌های خبری آمریکایی‌ است که اسلام‌ستیزهایی مانند دبی اشلوسل در آنجا رفت و آمد می‌کنند و افکار ضد اسلامی ترویج می‌دهند.

در یکی از برنامه‌های فاکس‌نیوز که اشلوسل با عنوان تحلیلگر مسائل خاورمیانه در آن حضور داشت، وقتی خبرنگار از او این سوال را مطرح کرد که اوضاع منطقه را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: " منطقه خاورمیانه تا زمانی که مسلمانان در آن حضور دارند مرکز تشنج جهان و خون‌ریزی و جنگ است. این اوضاع از اول تاریخ این‌گونه بوده و تا زمانی که مسلمانان زنده‌اند آن منطقه رنگ آرامش نخواهد دید".

پایگاه خبری " اسلاموفوبیا" دبی را یک نژاد پرست افراطی دانسته که نقش میکروفن اسرائیل را دارد و برای زمزمه کردن این اسم از رژیم اشغالی پول تو جیبی دریافت می‌کند.

بنا بر این گزارش، اشلوسل سالیانه سفرهای متعددی به سرزمین‌های اشغالی دارد و در تمامی کتاب‌هایش به بزرگ‌نمایی اسرائیل پرداخته و اسرائیل را تنها رژیم خواهان صلح و آرامش! در جهان معرفی می‌کند.

تری جونز
"تری جونز" (Terry Jones) متولد سال 1951، به ظاهر یک کشیش اسلام‌ستیز افراطی است که یک کلیسای غیر مذهبی دارد.

براساس زندگینامه جونز که در فضای مجازی منتشر شده است، تحصیلات او تا پایان مقطع دبیرستان است، یک مدرک الهیات افتخاری از دانشگاه کالیفورنیا دریافت کرد که بعد از سوزاندن قران آن مدرک را از اعتبار خارج ساختند.  او در میان مسلمانان جهان به دلیل بی‌احترامی‌های مکرر منفورترین و اسلام‌ستیزترین است.

تری جونز، از 11 سپتامبر سال 2010 شروع به سوزاندن قرآن کرد، و این روز را "روز جهانی سوزاندن قرآن" (International Burn a Koran Day) نامید. این در حالی است که "جونز" بارها اعتراف کرد که هرگز قرآن را نخوانده و نخواهد خواند و به این امر مفتخر است.

"ان‌بی‌سی" دلیل این کارش را عقده‌های شخصی و برای معروف و مطرح شدن در جامعه بیان کرد و افزود: او که اکثر اوقات خود را در کلیسا می‌گذراند دو کودک 10 و 15 ساله که به آن کلیسا آمده بودند را مجبور به پوشیدن لباسی ضد اسلامی کرد و آنها را راهی مدرسه کرد.

در این گزارش سرپرستی کلیسای 20 هکتاری او و کشیش شدنش به عنوان معمایی مجهول بیان شده و گزارش گر "ان‌بی‌سی" می‌گوید: چگونه است که این فرد کشیش از مالیات معاف است و چرا بیشتر از آنکه به مسیح و دین مسیحی در این کلیسا بپردازد سخن ضد اسلامی می‌زند و بذر نفاق و جنگ با اسلام و قرآن را می‌پاشد!

اتهام به قرآن مقدس
این اسلام‌ستیز منفور آمریکایی، قرآن را مروج قتل، تجاوز، تعلیم دهنده تروریست و فریب دادن و اغفال کردن مردم دانست و برای این ادعا حکم سوزاندن قرآن را صادر کرد. او دنیا را در خطر بسیار بزرگی می‌بیند که اگر جلوی آن گرفته نشود دیر یا زود آزادی تمامی ملل به ویژه آمریکا از بین می‌رود او این خطر را رشد اسلام می‌داند.

تری جونز، در یکی از کتاب‌های ضد اسلامی خود اسلام را به دیوی تشبیه  کرده و نوشته است: "در 11 سپتامبر 2010 ما به محاکمه قرآن پرداختیم، آنچه از قرآن شنیده بودم را بیان کردم، صحت آن از سوی حضار تائید شد و بر اساس قوانین آمریکا قرآن مجرم شناخته شد، و حکمش نابودیست. از آنجا که قرآن از راه دین آمده و در قانون ادیان، مجرم ‌سوزانده می‌شود پس در این روز که به روز " روز جهانی قضاوت درباره قرآن" نام گرفته ما هر ساله به سوزاندن قرآن‌ها می‌پردازیم."

حمایت‌های تری جونز از فیلم موهن آمریکایی:

سال گذشته فیلم موهن ضداسلامی آمریکایی در سینمایی در هالیوود و یک شبکه قبطی مصر به نمایش گذاشته شد که به موجب آن اعتراضات گسترده مردمی در بسیاری از کشورهای اسلامی و حتی کشورهای اروپایی شد. اعتراضاتی که منجر به کشته شدن سفیر آمریکا و سه شهروند آمریکایی دیگر در لیبی شد.

باشگاه خبرنگاران در آن زمان گزارشی جامع از عوامل پشت پرده فیلم موهن منتشر کرد.

براساس این گزارش، تری جونز یکی از افراد پشت پرده و  یکی از حامیان اصلی فیلم موهن ضداسلامی بود.  به گفته خود تری جونز، او فیلم را در یاد بود 11 سپتامبر در یکی از سخنرانی های خود  به نمایش گذاشت.

در خطابه‌ای که جونز برای روزنامه تایم فرستاد نوشت: ما به تهیه کننده فیلم کمک کرده ایم تا آن را توزیع کند.

او در سال 2010 قصد سوزاندن قرآن را داشت که با درخواست‌های مقامات آمریکایی آن را لغو کرد. اما بعدا در سال 2011 دست به این اقدام  شنیع زد.

جنوز در متنی از این فیلم موهن تقدیر کرده است:‌

این اعتراضاتی که  شده است به خاطر خود فیلم نیست بلکه، به خاطر کاری است که ما انجام داده‌ایم و به کار خود ادامه خواهیم داد.

دستگیری تری جونز:
بسیاری از خبرگزاری‌های دنیا از دستگیری وی در 11 سپتامبر 2013 خبر دادند. از جمله CNN، BBC، Press TV و ... اما سایت خبری "گاردین" به جوانب و حاشیه‌های آن اشاره کرد و به نقل از رئیس پلیس "ایالت فلوریدا" نوشت پس از درخواست عده کثیری از مردم، فرهنگیان، هنرمندان و سیاسیون کشور او از اقدام سوزاندن قرآن منصرف نشد. وقتی منابع خبری و اطلاعاتی به ما اعلام کردند که او مصمم به سوزاندن 3000 قرآن در آن روز است دستور دستگیری او را صادر کردیم.

گاردین درباره دلایل دستگیری "جونز" گفت: اعمال او موجب هرج و مرج و درگیری‌های بسیاری در سراسر دنیا شد سال گذشته در افغانستان نیروهای ما مورد حمله و هجوم قرار گرفتند که در پاسخ به بی احترامی "تری" اعلام شد.

در سراسر آمریکا مسلمانان به اعتراض دست زدند و این فقط به آمریکا محدود نمی شود بلکه مسلمانان دنیا از این اقدام خشمگین و معترض بودند و ما نمی توانیم با چنین خطر بزرگی روبه رو شویم.

"هافینگتون پست" با انتشار گزارشی در این باره نوشت: او با کامیونی کوچک که بارش 2998 قرآن بود قصد رفتن به پارکی برای آتش زدن آن در مقابل چشمان معترضان ضد اسلامی داشت. گزارشات حاکی از آن بود که موج عظیمی از مسلمانان به قصد آن مکان در حال هجوم بودند و اگر این اتفاق دوباره صورت می گرفت، احتمال شورش داخلی بسیار زیاد بود.

"ان‌بی‌سی" می‌گوید: او به جرم حمل غیر قانونی سوخت، ایجاد تشنج اجتماعی و حمل سلاح که از تاریخ مجوزش گذشته بود محکوم گشت.

او بارها به دین مبین اسلام آشکارا توهین کرده و مدعی شده است مسلمانان خواهان ایجاد تغییرات در نظام و قانون آمریکا هستند.

بنا بر گزارش ای‌بی‌سی،  جونز بارها در کلیسای خود به سوزاندن قرآن پرداخته و از مردم خواستار انجام این کار بوده است.

روزنامه ایندیپندنت انگلیس در گزارشی با اشاره به سفرهای مختلف جونز به "سررزمین‌های اشغالی"، "کانادا" و "فرانسه" نوشت: "جونز محصول تولیدی افکار آمریکایی ضد اسلام است". او پرورش و راهنمایی شده تا با مسلمانان به مبارزه و آنها را تحریک به مقابله کند تا از این روش به بهانه و دلیلی دست‌یابند تا به سرکوبی مسلمانان بپردازند.

بر همین اساس، این اعمال افراطی و اشتباه "جونز" موجب به خشم آمدن مسلمانان شده و آن‌ها برای اینکه جوابی به این اقدام دهند دست به مقابله می‌زنند. آن هنگام است که انگشت اشاره دنیا فقط مسلمانان را نشان می‌دهد که آن‌ها وحشی هستند ولی دلیل این خشم‌ها را نمی‌گویند. گاهی اعمال یک فرد موجب خشم و نفرت عده زیادی از مردم می‌شود که باید جلوی اینگونه اقدامات گرفته شود.

دکتر "کوین برت" استاد دانشگاه و اسلام شناس در مقاله‌ای در سایت "کی‌سی‌اس‌جی" نوشت که سال های متمادی است که آمریکا و اسرائیل برطبل پر جنجال اما توخالی اسلام هراسی می کوبند و با ادعاهای واهی سعی می کنند که کشورهای مختلف دنیا با مذاهب متفاوت را اسلام قرار دهند. با مروری به پروژه اسلام هراسی در سال‌های اخیر می‌توان دریافت که غرب به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیسم با تبلیغات سنگین و نا برابر و با استفاده از امکانات رسانه ای این پروژه را اجرا کنند و این مسأله را به افکارعمومی القا می‌کند.

این استاد اسلام‌شناس در ادامه مقاله خود نوشت: اما در جهان سکولار تحت سیطره‌ غرب، اصول "جنگ عادلانه" جای خود را به "جنگ محض" داده است. نبود پایبندی مذهبی در فرهنگ غرب این ذهنیت را در آنان پدید آورده که زندگی فقط داشتن رابطه جنسی، پرداختن به ماهیت جسمانی و قتل عام دیگران است. چنین اقداماتی با اسلام ارتباطی ندارد. این اعمال ثمره‌ طرح‌های بلند مدت دشمنان اسلام، از جمله "نتانیاهو" و "برنارد لوئیس" برای مبارزه با بیداری اسلامی است. آنان سعی دارند توهم "تروریسم اسلامی" را به عنوان دشمن انسانی غرب در بین مردم غرب به خصوص آمریکا گسترش دهند. این اسلام‌هراسی مضحکی که ساخته دست صهیونیست‌هاست همان عاملی است که اذهان عمومی غرب را برای تن دادن به جنگ و مداخله در دیگر کشورهای جهان راضی می‌کند./باشگاه

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha