چمران:

دولت پول شهرداری را نمی‌دهد

دولت پول شهرداری را نمی‌دهد

به گزارش « سراج24» مهدی چمران عضو شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به درخواست قالیباف از شورای شهر مبنی بر پیگیری مطالبات شهرداری از دولت، اظهار داشت: متاسفانه چندین سال است که مطالبات شهرداری از دولت پرداخت نشده است که با توجه به نیازها و وظایفی که برای عمران و آبادانی تهران داریم، به دنبال آن هستیم تا این مطالبات را دریافت کنیم.

وی در ادامه به حادثه خیابان جمهوری و بهره برداری برخی جریان های سیاسی از این اتفاق اشاره کرد، گفت: باید با بررسی های دقیق تر و علمی از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد اما سیاه نمایی و سیاسی کردن چنین اتفاقاتی به دور از اخلاق و انصاف است.

چمران با بیان این که  این حادثه ناگوار نباید اتفاق می افتاد، خاطر نشان کرد: برخلاف اخبار مختلفی که از این حادثه منتشر شده است یکی از قربانیان قبل از اینکه وسایل آتش نشانی به محل برسند، خود را از ساختمان پرت کرده بود.

وی ادامه داد: باید با اصلاح سیستم ها و روش ها از بروز این اتفاقات جلوگیری به عمل آید و سعی شود دیگر این اتفاقات رخ ندهد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خاتمه در خصوص هجمه های که علیه قالیباف به وجود آمده است، اظهار داشت: این فضاسازی ها کاملا جناحی بوده به طوری که خود این افراد هم می دانند که راه شان درست نیست و این هجمه ها به نتیجه نخواهد رسید./دانا

اخبار مرتبط

سیاسی شدن یک سم مهلک برای همه شوراهاست!

شهرداری با بهانه‌ی نبود بودجه پروژه‌های مهم عمرانی تهران را تعطیل کرده است/ مگر زمان آقای قالیباف مشکل بودجه وجود نداشت؟

عدالت خاستگاه انقلاب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha