تغییر کاربری دانشگاه‌ها در دولت تدبیر!

دانشگاه بروید تا ازدواج کنید!+ عکس

 دانشگاه بروید تا ازدواج کنید!+ عکس

به گزارش « سراج24 »، معاون وزیر ورزش و جوانان گفته است: چون مراکز همسریابی مجازی برای ازدواج را قبول نداریم و شیوه سنتی هم الان زیاد جواب نمی دهد باید همسریابی در دانشگاه ها را گسترش بدهیم!

 

محمود گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه یکی از راه های پیدا کردن همسر در دانشگاه هاست که تفکیک جنسیتی مانع می شود: چون مراکز همسریابی مجازی برای ازدواج را قبول نداریم و شیوه سنتی هم الان زیاد جواب نمی دهد باید همسریابی در دانشگاه ها را گسترش بدهیم.

 

معاون وزیر ورزش و جوانان البته درباره کارکردهای دیگر دانشگاه به جز "پیدا کردن همسر" توضیح نداد! او همچنین توضیح نداد که اگر تفکیک جنسیتی کاملا به بایگانی سپرده شود، مشکلات ازدواج جوانان کشور در عرض چه مدت زمانی حل خواهد شد و تاثیر دیگر موانع سر راه ازدواج جوانان از جمله مشکلات اقتصادی و نیز رواج فرهنگ های غربی کمرنگ کننده ازدواج در این میان چیست؟

 

به نظر می رسد در روزهای اخیر مسئولین دولتی به جای علم، وظایفی جدیدتری برای دانشگاه های کشور تعریف کرده اند که از تبدیل آن به جولانگاه گروه های سیاسی مختلف به مناسبت های گوناگون از جمله روز دانشجو گرفته تا جایگزینی این محل به جای مراکز همسریابی را دربرمی‌گیرد!

 

معاون وزیر ورزش و جوانان البته اظهارات دیگری نیز در خصوص ازدواج جوانان داشته ولی احتمالا هیچ یک از آنها برای او به اندازه مخالفت با تفکیک جنسیتی دانشگاه ها به منظور تسهیل ازدواج (!) جوانان دغدغه نشده است.

 

او درباره زندگی هایی که بدون عقد نکاح وجود دارد، گفته است: تعداد افرادی که بدون ازدواج با هم زندگی می کنند کم است و خیلی نگران کننده نیست. می توان این موضوع را سامان داد و با نگاه مثبت آن را حل کرد.

 

این مسئول همچنین اشاره ای به روند رو به رشد رواج بی اخلاقی در دانشگاه های کشور نکرده است./جام

اخبار مرتبط

جایگاه فساد در سیاستمداران غربی با تاملی به فیلم «دونده»/داستانی از رسوایی اخلاقی یک سیاستمدار آمریکایی

بی‌اخلاقی برخی سودجویان از درگذشت بازیگر جوان

غرب، جامعه ای پیشرفته یا یک دامپروری مدرن؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha