کلاس مختلط یک دانشگاه ارزشی+عکس

 کلاس مختلط یک دانشگاه ارزشی+عکس

به گزارش گروه وبگردی « سراج24 »، پنجشنبه و جمعه گذشته آخر هفته عجیبی را دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام شاهد بودند که در طول تاریخ دانشگاه از نوادر محسوب می گردد و احتمالا تعجب بسیاری از دانشجویان خصوصا ورودی های جدید را برانگیخت.

 

پنجشنبه گذشته دانشگاه امام صادق علیه السلام علاوه بر داوطلبان آزمون معارف اسلامی (اسماء) میزبان شرکت کنندگان دوره آموزشی علم و ایمان نیز بود. به گفته دانشجویان داوطلبان آزمون اسماء حدود ۲۰۰ نفر بودند که بیشتر آنها را خانم ها تشکیل می دادند.

 


همچنین در دوره آموزشی علم و ایمان که پذیرای حدود ۴۰۰ دانشجو از دانشگاه های سراسر کشور بود نیز تعداد کثیری از آنان را خانم ها تشکیل می دادند.

 

دانشجویان دانشگاه پس از حضور برای نماز ظهر با صحنه های عجیبی روبرو گشتند، چرا که دیگر گلزار شهدای گمنام دانشگاه به خلوتی پنجشنبه های گذشته نبود و جمع کثیری از خانم ها و آقایان را مقابل مقبرة الشهدای دانشگاه مشاهده کردند. همچنین آن دسته از دانشجویانی که در دوره آموزشی علم و ایمان شرکت کرده بودند برای نخستین بار تجربه حضور در کلاس مختلط را کسب کردند.

 


حضور جمع کثیری از بانوان در دانشگاه امام صادق بعد از مدت ها را می توان از اتفاقات نادری برشمرد که در پدیده ممتاز رخ داده است./پاسینه

اخبار مرتبط

خوش‌وبش رهبرانقلاب با جانبازان ارتش+عکس

دولت‌ها به دانشجویان بدهکارند

دانشجویان معماری دانشگاه‌های آلمان از بافت پیرامون حرم رضوی بازدید کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha