«سراج۲۴»منتشر می کند:

روزنامه دولت یا لانه امن ضدانقلاب/فتنه گر حبس کشیده یادداشت نویس روزنامه دولتی!

روزنامه دولت یا لانه امن ضدانقلاب/فتنه گر حبس کشیده یادداشت نویس روزنامه دولتی!

یکی از از روزنامه های وابسته به دولت  که در دور جدید انتشار خود ، به تریبون ثابت و دائمی چهره های ضدانقلاب ، فتنه گر ، همجنس باز ، حامی صهیونیسم ، افراد هتاک به امام زمان(عج) و حضرت زهرا(س) و همراهان بهاییت و سرویس های جاسوسی غرب تبدیل شده است ، در شماره روز پنج شنبه ۱۴ آذر نیز ستون یادداشت خود را به یکی از محکومان امنیتی که از چهره های شاخص ضدانقلاب ، فتنه گر و مرتبط با گروهکهای مارکسیستی معاند مقیم خارج از ایران است، اختصاص داد. در همین رابطه روزنامه مذکور در صفحه جامعه خود یادداشتی را به قلم «ع.پ» از اعضاء گروهک موسوم به کانون صنفی معلمان که پیش از این به دلیل ایجاد اغتشاش و تحریک معلمان به اعتصاب و تحصن ، به زندان و تبعید و شلاق محکوم شده ، سپرده است و در اینجا به سوابق این عنصر ضدانقلاب اشارات مختصری می کنیم:
به گزارش سراج24 وی که به همراه (م.د) – فتنه گری که همصدا با کروبی ، نظام جمهوری اسلامی را به تجاوز و هتک حرمت زندانیان متهم کرد- کانون صنفی معلمان را مدیریت می کردند در فتنه ۸۸ بازداشت و به زندان و شلاق و تبعید محکوم شدند. 
نامبرده مسئول یه وبلاگ فیتر شده به نام (سخن.م)  است که محتوای مجرمانه این سایت آنچنان مملو از هتاکی و فحاشی علیه نظام جمهوری اسلامی و مسئولان ارشد آن و در مقابل حمایت از چهره های ضدانقلاب است که در اینجا مجال کامل به پرداختن در مورد محتوای آن نیست اما توجه خوانندگان محترم را به یک نمونه از محتوای ضدانقلابی این سایت جلب می کنیم: وی در مطلبی با عنوان «گزارش دیدار اعضای کانون صنفی معلمان و سازمان معلمان با خانواده شهدای جنبش سبز» به اتهام زنی علیه نظام جمهوری اسلامی و بسیج به بهانه فتنه گری های سال ۸۸ پرداخته و می نویسد:« برای تظاهرات رفته بودیم … از دروازه دولت تا میدان آزادی ، جمعیت خیلی زیاد بود اما حتی برگی تکان نخورد … یک شیشه هم نشکست ! گفتند در میدان آزادی تیراندازی هست کنجکاو شدیم و رفتیم . موتور سوارها آمدند و البته مردم حمله کردند و آن ها فرار کردند . به برادرم گفتم برویم . بسیجی ها از بالای ساختمان در آن حوالی به طرف مردم تیراندازی می کردند . بعضی تیرها به نرده ها می خوردند و کمانه می کردند . چند تا گاز اشک آور زدند …. ما خودمان دیدیم برخی از افراد که بسیجی به نظر می رسیدند با خود چوب به داخل پایگاه می بردند برای این که آتش بزنند و جلب توجه کنند و یا آن ها را تحریک کنند . آن چیزی که به وجود آمده است فقدان پسر ماست . امیدوارم خون این ها که به ناحق ریخته شده است گریبان آن ها را بگیرد . یکی از مقامات استانداری می گفت که ۴۰ دقیقه اجازه استفاده از گلوله پلاستیکی و مشقی را دادیم ، دیدیم نمی روند اجازه تیر مستقیم را دادیم ! …جلو مقر بسیج آزادی بود … ساعت حدود ۳۰/۸ روز ۲۵ خرداد بود . بسیجیان شروع به زدن مادر و دختری کردند . آن ها را به داخل مقر بردند . بچه من به همراه تعدادی اعتراض می کنند و از آن جا شروع به تیراندازی می کنند … گناه بچه من چه بود ؟ فقط گفته بود رای من را پس بدهید
 
 
روزنامه کیهان نیز به دلیل فتنه گری های (ع.پ) و همدستانش در گروهک موسوم به کانون صنفی معلمان ، در تاریخ چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۸- مطلبی با عنوان «تشنج در دانشگاه نشد، بروید سراغ معلمان!» منتشر کرد و چنین نوشت:
 
تشنج در دانشگاه نشد، بروید سراغ معلمان! 
 رادیو فردا- ارگان رسمی سازمان سیا- پس از ناکامی پروژه تشنج در دانشگاه ها، سراغ پروژه معلمان رفت. سایت رادیو فردا طی چند تحلیل و گزارش به گفت وگو با چند تن از اعضای گروه پوششی «کانون صنفی معلمان» که در برخی تجمعات ضد انقلابی سال های گذشته بازداشت شده اند پرداخت و در پوشش مسائل صنفی معلمان و مشکلات آموزش و پرورش، طبق معمول به پروژه های ضد انقلابی سازمان متبوع خود پرداخت.ارگان سازمان سیا، به گفتگو با اعضای گروهک کانون صنفی  پرداخت. این دو نفر پس از اشاره به مسائل صنفی و معیشتی معلمان، وارد موضوع آشوب های پس از انتخابات شدند. رادیو فردا برای گفت وگو با نامبردگان تیتر «امیدی به بهبود وضعیت معلمان نیست» را برگزید.گفتنی است برخی از اعضای گروهک یاد شده همزمان با چند حزب افراطی مدعی اصلاحات و گروهک های چپ نمای مقیم خارج ارتباط ارگانیک دارند و از مسائل صنفی فرهنگیان صرفاً به عنوان طعمه فریب و جذب نیرو استفاده می کنند. »
 در رای قطعی محکومیت این فرد از سوی دادگاه مربوطه آمده است:
 «با عنایت به مدارک و مستندات متقن موجود در پرونده که دلالت بر حضور فعالانه نامبرده (................) در تجمعات غیرقانونی معلمان داشته و از عوامل اصلی تحریک فرهنگیان به اعتصاب و تحصن و تعطیلی مدارس معرفی گردیده و محکومیت حاصله در محاکم بدوی و تجدیدنظر مستند به اقاریر صریح خود به جرم اخلال در نظم عمومی به تحمل یکسال حبس و ۳۵ ضربه شلاق تعلیقی محکوم گردید. »
 در مورد فعالیت ضدانقلابی این فرد  و همدستانش سخن بسیار است و البته نهادهای قضایی و امنیتی نیز وظایف خود را در برخورد با اقدامات ضدانقلابی وی به خوبی انجام داده اند ، اما آنچه در این میان عجیب است آنکه ، این روزنامه دولتی که با پول بیت المال مدیریت می شود و وابسته به نهادی است که باید  بیطرفی را ترویج کند چگونه به تریبونی برای ترویج نظرات چهره های ضدانقلاب و اغتشاشگر  که عناد و دشمنی و جنگ افروزی آنان علیه انقلاب و جمهوری اسلامی مسجل است تبدیل می شود؟
 

اخبار مرتبط

سومین مناظره‌ی زاکانی و تاجزاده با محوریت انتخابات سال ۸۸ و فساد اقتصادی

تقطیع سخانان آیت‌الله علم‌الهدی در کانال‌های ضدانقلاب+تصویر

«پیام های اصلی نشست ورشو »

0 نظر

ارسال نظر

capcha