اعلام نتایج قرعه‌کشی پیش ثبت‌نام عتبات

اعلام نتایج قرعه‌کشی پیش ثبت‌نام عتبات

به گزارش سراج24:  با پایان یافتن پیش ثبت نام عتبات عالیات، نتایج قرعه‌کشی این دوره از پیش ثبت‌نام‌ها صبح امروز سوم آذر ماه ۹۲ در سامانه مربوطه اعلام شد. براساس این گزارش متقاضیان تشرف به عتبات عالیات که از ۱۸ تا ۳۰ آبان ماه سالجاری برای تشرف به عتبات اقدام به پیش ثبت نام نموده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه مربوطه و وارد نمودن کد رهگیری و کدملی خود از نتایج قرعه کشی انجام گرفته آگاه شوند.

پذیرفته‌شدگان قرعه‌کشی یادشده لازم است براساس اولویت‌هایشان که در سایت پیش ثبت نام عتبات عالیات اعلام شده، در زمان مقرر برای قطعی نمودن ثبت نام خود به سامانه atabat.haj.ir مراجعه نمایند. لازم است دارندگان اولویتهای ( ۱ و ۲ و ۳ و ۴ ) قرعه‌کشی از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۹/۰۴ ، اولویت‌های (۵) از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۹/۰۴ و اولویت‌های (۶) از ساعت ۱۴ بعدازظهر روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۹/۰۴ برای قطعی نمودن ثبت نام در سامانه اقدام نموده و همچنین افرادی که اولویتشان ۷ (ذخیره) است، جهت اطلاع از آخرین وضعیت پذیرش خود روز پنج شنبه ۹۲/۰۹/۰۷ به سایت پیش ثبت نام عتبات مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان این دوره از پیش ثبت نام عتبات عالیات می توانند از ۲۳ آذرماه تا ۲۰ اسفند سالجاری با کاروان های تحت نظارت سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات مشرف شوند. لازم به یادآوری است فقط افراد پذیرفته شده در قرعه کشی دارای اولویت اعزام بوده و جایگزینی یا انتقال به غیر، میسر نمی باشد.

اخبار مرتبط

ارسال 17 تُن مصالح و ابزارآلات مورد نیاز بازسازی عتبات عالیات

ثبت نام عتبات عالیات ممنوع است

اسکان زائران حج 98 در مکه و مدینه چگونه خواهد بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha