روحانی در جلسه هیئت دولت:

باید قدردان حمایت‌ها و اظهار لطف مراجع عظام تقلید نسبت به دولت باشیم

باید قدردان حمایت‌ها و اظهار لطف مراجع عظام تقلید نسبت به دولت باشیم

 به گزارش  « سراج24 »، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، جلسه هیأت دولت عصر امروز (یکشنبه) به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس جمهور در ابتدای این جلسه وجود مراجع عظام تقلید را از نعمات و برکات الهی دانست و از مساعدت، حمایت و اظهار لطف و محبت آنان به دولت تدبیر و امید و خدمتگزاران مردم، تقدیر و تشکر کرد.

وی اظهار داشت: همه ما باید قدر این حمایت های ارزشمند را بدانیم و به گونه ای حرکت کنیم که این لطف و رحمت استمرار یابد.

در جلسه امروز هیأت دولت محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه گزارشی از روند مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با 1+5 در ژنو را به هیأت وزیران ارائه کرد.

همچنین براساس تصمیم امروز هیأت وزیران، ارایه هرگونه جوایز صادراتی به صادرکنندگان به استفاده از ارز حاصل از صادرات در چرخه تجاری کشور، از قبیل انجام واردات مقابل صادرات، پرداخت بدهی ارزی، فروش ارز حاصله به بانک‌ها و صرافی‌های مجاز و سپرده‌گذاری ارزی نزد بانک‌های کشور، منوط شد.

در ادامه، دولت مجوز امضای موقت موافقتنامه معاضدت قضایی در امور مدنی بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین را صادر کرد.

تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی نیز پس از بحث و بررسی به تصویب اعضای دولت رسید.

اختصاص اعتبار به منظور تکمیل تجهیزات شبکه امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و نیز اختصاص اعتبار جهت مقابله با پدیده‌های مخرب جوی از دیگر مواردی بود که در جلسه امروز هیأت دولت تصویب شد.

اخبار مرتبط

مردم در 7 اسفند با رای خود پاسخ فساد را می دهند/عملکرد منفی وزارت نفت دولت تدبیر و امید در فساد کرسنت خسارت های جبران ناپذیر وارد کرد

سفر به قم مایه افتخار دولت است /بزرگ‌ترین حوزه علمیه شیعه جهان در این شهر واقع شده است

رییس جمهوری سال نو را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha