نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت و گو با «سراج24« عنوان کرد:

نقش محوری مرحوم عسگراولادی در ایجاد و تقویت جریان اصول گرایی

 نقش محوری مرحوم عسگراولادی در ایجاد و تقویت جریان اصول گرایی
محسن کوهکن، نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت و گو با سراج24 با اشاره به ویژگی های شخصیتی مرحوم عسگراولادی گفت: یکی از مهمترین ویژگیهای شخصیتی ایشان رفتار، گفتار و کردار مبتنی بر اعتقادات و مبانی دینی بود؛ به این معنا که وی به صورت ظاهری و باطنی خود را مقید می کرد که در همه مراحل زندگی اعتقادات دینی خود را داشته باشد و به آنها عمل کند.
وی عنوان کرد: هیچ گاه ایشان در امر قضاوت در مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی از مرز اعتدال، حقیقت و عدالت خارج نشد و این نگاهشان نسبت به مسائل برای همگان سرمشق است.
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با  ذکر اینکه مرحوم عسگراولادی در ایجاد و تقویت جریان اصول گرایی نقش محوری داشت، افزود: وی در جلسات مختلف اصولگرایان هدفش تقویت این جریان بود و حتی در مسائل مختلف نیز اگر تذکر می داد، هیچ فردی استنباط نمی کرد که او جناحی عمل می کند.
این نماینده ادوار مجلس خیرخواهی و دلسوزی را از دیگر خصایص مرحوم عسگراولادی دانست و گفت: در رفتار و عملکردشان این دو ویژگی قابل لمس بود و حتی اگر تذکری نیز می داد ادب و اخلاق را رعایت می کرد و مجموعه این صفات پسندیده سبب شده بود که نصایح ایشان بر مجموعه اصولگرایان اثرگذار باشد.
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در مورد رابطه ایشان با علما و روحانیت افزود: مرحوم عسگراولادی از جمله سیاسیونی بود که از ابتدا با روحانیت ارتباط داشت وعلمای بزرگ به دلیل سوابق برجسته و نوع تفکر این یار امام(ره) اعتماد فراوانی به او داشتند.
این چهره شاخص اصولگرا با اشاره به ولایت پذیری مرحوم عسگراولادی عنوان کرد: ایشان به معنی واقعی کلمه تلاش می کرد در مسیر تبعیت از ولی فقیه استوار بماند و همیشه تأکید داشت که باید با آهنگ ولایت همراه باشیم.
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار کرد: مرحوم عسگراولادی از عمق فکر، ذهن و اعتقاد تبعیت از ولایت را مطرح می کرد و در طول این سالها به آنچه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تأکید داشتند، عمل می کرد.
 

اخبار مرتبط

چرا باهنر در انتخابات ریاست‌جمهوری نامزد نمی‌شود؟/ کوهکن: به او گفتم، فردا پیش خدا مسئولید!

طرح دوفوریتی فراکسیون امید برای «منع سؤال» لکه ننگ کارنامه آنهاست/ می‌خواهند دهان هر سؤال‌کننده‌ای را با سرب ببندند

اعلام حمایت «جبهه پیروان» از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha