اجمالی/رهبرانقلاب در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان:

هر ملت و دولتی که به آمریکا اعتماد کرد "ضربه خورد"

هر ملت و دولتی که به آمریکا اعتماد کرد "ضربه خورد"
به گزارش سراج24 ، هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان در آستانه سیزده آبان با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. مهمترین محورهای بیانات ایشان به شرح ذیل است:
 
** 30 سال پیش جوانان ما اسم سفارت آمریکا را گذاشتند لانه جاسوسی؛ امروز سفارتخانه‌های آمریکا در نزدیکترین کشورها به آمریکا اسمشان شده «لانه جاسوسی»؛ یعنی جوانان انقلاب ما 30 سال جلوتر بودند.
 
** رویکرد استکباری آمریکا احساس بی‌اعتمادی و بیزاری به دولت آمریکا در ملت‌های دنیا ایجاد کرده است. هر ملت و دولتی که به آمریکا اعتماد کرد، ضربه خورد، حتی دوستان آمریکا.
 
** امروز در میان ملت‌ها آمریکا منفورترین قدرت‌هاست. اگر یک نظرسنجی عادلانه و سالم در دنیا انجام شود، نمره منفی هیچ دولتی به آمریکا نمی‌رسد.
 
** مماشات با آمریکا برای هیچ کشوری سود به ارمغان نمی‌آورد. انقلاب عظیم ملت ایران با استکبار آمریکایی درافتاد و مانند برخی کشورها کار را نیمه‌تمام نیز رها نکرد.
 
** هیچ‌کس نباید مجموعه مذاکره کنندگان ما را سازشکار بداند، اینها بچه‌های خود ما و بچه‌های انقلابند. یک ماموریت سختی را برعهده دارند و هیچ‌کس نباید ماموری را که مشغول کاری است، تضعیف کند.

اخبار مرتبط

تهدید آمریکا پس از لبخندهای دیپلماتیک بیشتر شد

آیا آمریکا به شاه پشت کرد؟

آقای روحانی به جای رفع تحریم‌های آمریکا به فکر حفظ برجام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha