احمدی‌نژاد دایی را برکنار کرد

علی‌آبادی: انگلیسی‌ام حرف ندارد/ سعیدلو با خودش هم درگیر است

علی‌آبادی: انگلیسی‌ام حرف ندارد/ سعیدلو با خودش هم درگیر است

به گزارش سراج24، علی‌آبادی حالا که دست احمدی‌نژاد از قدرت کوتاه مانده، برخی مسایل دوران مدیریتی‌اش و چالش‌هایی که با رییس جمهوری قبلی داشت در گفت‌وگو با تسنیم علنی کرده است. او برکناری دایی را گردن احمدی‌نژاد انداخت اما تاکید کرد که علی‌آبادی مدیری نیست که دخالت در کارهایش را بپذیرد و برای همین در وزارت نفت نماند. این درحالی است که او در همین مصاحبه همین حرف را نقش می‌کند و کاندیدا شدنش در فدراسیون فوتبال را پس از 15روز بحث با احمدی‌نژاد ناشی از دستور او می‌داند. درباره وزارت نفت هم همان‌طور که استحضار دارید او از مجلس نتوانست رای اعتماد بیاورد و این ربطی به دخالت پذیر بودن یا نبودن وی نداشت.
 
علی‌آبادی از سعیدلو هم که با خودش و احمدی‌نژاد مثلث رفاقتی ساخته بودند انتقاد شدید کرد و گفت: «مشکلم با عباسی خیلی کمتر بود. آقای سعیدلو با خودش هم تنش داشت. فکر نمی‌کنم کسی وجود داشته باشد که با ایشان دچار مشکل نشده باشد. ما اعتقاد داشتیم که نباید در مسائل کمیته ملی المپیک دخالت شود چراکه این کمیته یک واحد مستقل است. البته این را باور داریم که باید به وزیر ورزش یا رئیس سازمان وقت پاسخگو باشیم و دیدگاهش را مورد توجه قرار دهیم ولی قرار نیست هر چیزی که گفته شود انجام شود.»
 
اما از همه جالب‌تر ادعای رییس کمیته ملی المپیک درباره تسلط‌اش به زبان انگلیسی است و لابد فیلم سخنرانی او به زبان انگلیسی در اجلاس اوپک را دیده‌اید که علی‌آبادی در سطح یک محصل مدرسه راهنمایی از روی یک متن انگلیسی می‌خواند اما او در این باره می‌گوید: «دروغ محض است و کسانی که مدعی این حرف هستند خوب است بیایند و با هم انگلیسی صحبت کنیم. در این صورت حتما آن افراد خجالت خواهند کشید. با اینکه مثل آقایان در انگلیس و آمریکا درس نخوانده‌ام اما انگلیسی‌ام در حد خوبی است و افتخار دارم زیر نظر اساتید ایرانی و در دانشگاه ایرانی درس خوانده‌ام و یک مهندس ساختمان و مهندس معمار موفق بوده‌ام.»

اخبار مرتبط

پشت پرده مخالفت‌های احمدی‌نژاد با علی دایی

علی‌آبادی رفت، کیومرث هاشمی رئیس شد

مایلی‌کهن:آقای علی‌آبادی!جان هرکسی که دوست داری از ورزش برو

0 نظر

ارسال نظر

capcha