کنایه مدافع ملی‌پوش استقلال به مهدی رحمتی

کنایه مدافع ملی‌پوش استقلال به مهدی رحمتی

به گزارش سراج24، امیرحسین صادقی پیش از شروع تمرین ملی‌پوشان ایران اظهار کرد: این دوره از اردوها برای آمادگی بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیاست. امیدواریم پس از سپری کردن این اردو با آمادگی کامل در برابر تایلند به میدان برویم.
ملی‌پوش تیم ملی فوتبال ایران درباره تعطیلی لیگ برای اردوی تیم ملی فوتبال گفت: مطمئنا تعطیلی لیگ و برپایی اردو کمک زیادی به تیم ملی می‌کند. مطمئنم همبستگی میان باشگاه‌ها و تیم ملی کمک فراوانی به حضور موفق تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی و ارائه یک عملکرد خوب خواهد کرد.
مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد برخی از مباحث پیش آمده درباره کشور امارات نیز گفت: امارات کشور کوچکی است که سابقه تاسیس آن به چند سال می‌رسد، در حالی که خلیج فارس چندین هزار سال است که این نام را دارد. به نظرم چون عرب‌ها غذاهای چرب زیاد می‌خورند، توهم می‌زنند!
صادقی همچنین درباره شرایط استقلال نیز خاطرنشان کرد: بعد از مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان آسیا یک اردوی یک ماهه را با تیم ملی داشتیم و پس از آن رقابت‌های لیگ شروع شد. فکر می‌کنم هرچقدر به جام‌جهانی نزدیک شویم، اردوها سخت‌تر خواهد شد.
او درباره بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر تایلند نیز اظهار کرد: تایلند کشور خوبی است وباشگاه‌های قدرتمندی را دارد. نمونه‌اش نماینده این کشور در لیگ قهرمانان آسیا بود که تا مرحله یک شانزدهم نهایی نیز بالا آمد. تایلند تیم شناخته شده‌ای است. همانطور که نماینده این کشور در جمع هشت تیم برتر آسیا قرار گرفت تیم ملی این کشور نیز می‌تواند قوی باشد و من امیدوارم شب خوبی را در برابر این تیم داشته باشیم.
صادقی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره ملی‌پوشان تیم ملی گفت: مربیان تیم ملی بازیکنان را به خوبی می‌شناسند و می‌دانند در چه سطحی هستند.
وی در پایان و در واکنش به صحبت یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه تعدادی از استقلالی‌ها پیروزی تیم ملی ایران برابر کره‌جنوبی را شانسی دانستند، گفت: تاکنون چنین اظهارنظری نشنیده‌ام اما هرکس این حرف را زده به خاطر این است که خودش در تیم ملی حضور نداشته است. ما برای بازی کره زحمات زیادی کشیدیم و نزدیک به یک ماه در اردو بودیم.
به گزارش سراج24، پیش از این سیدمهدی رحمتی برد ایران برابر کره‌جنوبی را شانسی دانسته بود و پاسخی که امروز صادقی قبل از آغاز تمرین تیم ملی داد، شاید به اختلاف بین این دو بازیکن صحه بگذارد.

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha