ادامه تصویربرداری«شاهگوش» میرباقری با نقش جدید تنابنده+عکس

ادامه تصویربرداری«شاهگوش» میرباقری با نقش جدید تنابنده+عکس

به گزارش سراج24 از چند ماه پیش انتشار تصاویر محسن تنابنده با گریم یک خواننده مطرح آن طرف آب مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. این تصاویر مربوط به سریال «شاهگوش» بود. اولین تجربه داوود میرباقری، کارگردان نام آشنای کشورمان در عرصه شبکه خانگی که خود این خبر هم برای اهل فن، جالب و عجیب به نظر می‌رسید.

گریم محسن تنابنده که توسط عبدالله اسکندری انجام شده بود به قدری به آن خواننده  شباهت داشت که این سئوال مطرح شد که آیا تنابنده، نقش آن خواننده را بازی می‌کند؟ سئوالی که جواب آن منفی بود.

تنابنده با این گریم در «شاهگوش»، نقش یک خواننده آماتور مجالس عروسی به نام «شب نما» را بازی می‌کرد که به دنبال بهره‌برداری از شباهت ظاهری‌اش به خواننده مطرح آن طرف آبی است.

حالا بعد از گذشت 3 ماه از انتشار آن تصاویر، محسن تنابنده بار دیگر زیر دست عبدالله اسکندری، طراح گریم «شاهگوش» رفت تا با شمایلی تازه جلوی دوربین سهیل نوروزی برود.

 

اسکندری، طراح چهره زبردست کشورمان، این بار برای نقش «مجبور» تنابنده را گریم کرد. مجبور یکی از متهمان قتل پرونده «شاهگوش» است که پایش به کلانتری 100 ملت باز می‌شود. مجبور، هیچ ارتباطی به نقش قبلی تنابنده یعنی شب نما ندارد و این بازیگر کاربلد، این بار کاراکتری جدید را در این سریال بازی می کند.

تسنیم نوشت:محسن تنابنده برای بازی در این دو نقش، هر روز ساعت‌ها زیر دست اسکندری می‌نشیند تا حضورش در «شاهگوش» یکی از بهترین کارهای پرونده بازیگری او باشد. اسکندری هم که بارها توانایی‌اش را اثبات کرده بار دیگر چیره دستی‌اش را نشان داده است.

داوود میرباقری برای «شاهگوش» که اولین تجربه‌اش در شبکه خانگی است و توسط سید محمد امامی و مهران برومند، تهیه می‌شود سنگ تمام گذاشته و از بازیگران صاحب نام و متنوعی استفاده کرده است.

فرهاد اصلانی، محسن تنابنده، اکبر عبدی، مرجانه گلچین، طناز طباطبایی، حمیدرضا آذرنگ، احمد مهران فر، شهرام حقیقت دوست، هادی کاظمی، رسول نجفیان حامد میرباقری، الهام پاوه نژاد، مصطفی طاری و ....از بازیگران این سریال هستند.

در پشت صحنه هم علاوه برای طراحی گریم  که توسط عبدالله اسکندری انجام می‌شود، فیلمبرداری «شاهگوش» برعهده سهیل نوروزی است. 

مهدی حسینی‌وند، آن را تدوین می کند و آهنگسازی آن را هم فردین خلعتبری انجام می‌دهد.

«شاهگوش» سریالی 26 قسمتی است که هر 2 هفته در قالب یک قسمت 60 دقیقه ای توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد تولید و عرضه می‌شود.

اخبار مرتبط

مراسم افتتاحیه نخستین همایش ملی اصحاب اندیشه برگزار شد

باید انسان‌هایی در طراز تمدن اسلامی تربیت کنیم

فیلم| خلاصه نشست ۱۳۵/ بخش چهارم

0 نظر

ارسال نظر

capcha