رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان - مجارستان

لشگری به مدال برنز دست یافت/ ۲ برنز حاصل تلاش نمایندگان ایران در روز دوم+فیلم

لشگری به مدال برنز دست یافت/ ۲ برنز حاصل تلاش نمایندگان ایران در روز دوم+فیلم

به گزارش « سراج24 »، در ادامه روز دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که از ساعت 15:30 امروز آغاز شده است،‌ احسان لشگری آزادکار وزن‌ 84 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده‌بندی مدال برنز را بر گردن آویخت.

لشگری در دور نخست در کمتر از 3 دقیقه با نتیجه 9 بر صفر مارتینز از کلمبیا را شکست داد و راهی مرحله بعد شد. وی در دور دوم شامیل کودیاماگومدوف از روسیه را با نتیجه 7 بر صفر شکست داد و جواز حضور در مرحله بعد را کسب کرد.

لشگری در دور سوم با نتیجه 7 بر 3 (ضربه فنی) داتو مارساگاشویلی، دارنده مدال برنز المپیک لندن از گرجستان را شکست داد و به یک چهارم رسید، اما در این مرحله با نتیجه 9 بر 6 مغلوب سالاس پرز از کوبا شد و از حضور در نیمه‌نهایی باز ماند، اما با راهیابی حریفش به فینال وی شانس مبارزه در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

لشگری در گروه شانس مجدد با پیروزی مقابل زائوربک سوخی‌‌اف، دارنده مدال‌های طلا و نقره 2009 و 2010 جهان از ازبکستان با نتیجه 9 بر 2 به دیدار رده‌بندی رسید تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند.
نماینده کشورمان در دیدار رده‌بندی هم با نتیجه 6 بر 4 مقابل تایموراز فری‌‌اف از اسپانیا به پیروزی رسید و مدال برنز را از آن خود کرد. در این وزن 37 کشتی‌گیر حضور داشتند.

 برای دریافت فایل تصویری کلیک کنید

 

مسعود اسماعیل‌پور نماینده وزن 60 کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده‌بندی مقابل آرتور آراکلیان از ارمنستان به مدال برنز دست یافت. بدین ترتیب و با توجه به حذف کمیل قاسمی در 120 کیلو، نمایندگان کشورمان در 3 وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان موفق به کسب 2 مدال برنز شدند.

حسن رحیمی در 55 کیلو و رضا یزدانی در 96 کیلوگرم ایران را در روز نخست صاحب 2 مدال طلا کرده بودند.

رقابت‌های وزن 74 کیلوگرم فردا برگزار خواهد شد که عزت‌الله اکبری از ساعت 15:30 به مصاف حریفان خواهد رفت.

اخبار مرتبط

مهلا مومن زاده نقره‌ای شد

سه کشتی گیر ایران در فینال سه وزن دوم جام پیروزی

روسیه قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha