دو عضوفراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتگو با«سراج 24»:

خیز اصلاح‌طلبان برای انحصارگرایی قابل قبول نیست/ اصلاح‌طلبان تنها ادعای آزادی بیان دارند/ انحصارگرایی نوعی افراط‌ است / لزوم تبیین اعتدال

خیز اصلاح‌طلبان برای انحصارگرایی قابل قبول نیست/ اصلاح‌طلبان تنها ادعای آزادی بیان دارند/ انحصارگرایی نوعی افراط‌ است / لزوم تبیین اعتدال
آلیا:خیز اصلاح‌طلبان برای انحصارگرایی قابل قبول نیست/لزوم تبیین اعتدال
 
 
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24اظهار داشت: خیز برداشتن اصلاح‌طلبان برای انحصارگرایی ویژگی قابل قبولی نیست و در واقع از مصادیق افراط‌گری به شمار می‌رود.
 
وی افزود: دولت یازدهم با شعار اعتدال روی کار آمد اما باید اعتدال را تبیین کرد؛ بسیاری از بزرگان ما اعتدال را خط ولایت فقیه و خط امام (ره) تعریف و تبیین کردند که همواره با هر نوع افراط و تفریطی مخالفت داشته و فاصله گرفته است.
 
آلیا با تأکید بر اینکه نظام ما سابقه این افراطی‌گری‌ها را در گذشته مشاهده کرده و درجریان انتخاب شهردار تهران هم مصداق آن را دیدیم، گفت:دیدم که اصلاح‌طلبان در تلاش هستند تا رأی خود را به عضوی که آزادانه می‌خواست تصمیم بگیرد، تحمیل کنند که این بیانگر مخالفت اصلاح‌طلبان با آزادی و رای آزاد هستند و همیشه به دنبال تحمیل نظر و خواسته‌های خود به دیگران هستند.
 
نماینده مردم تهران گفت: نباید اجازه داد سرنوشت اعتدال به سرنوشت اصلاحات دچار شود و اینگونه نباشد که هرنوع افراط و تفریطی که در زمان حاکمیت اصلاحات دیدیم مجددا در زمان حاکمیت شعار اعتدال ببینیم.
 
وی افزود: انتخابات شهرداری تهران نشان داد عناصری از اصلاح‌طلبان که مسئولیتی پیدا کرده‌اند برای انحصارگرایی خیز برداشته‌اند و بی‌رحمانه در مقابل رقبایشان موضع‌گیری و جبهه‌گیری می‌کنند.
 
 
رهبر: اصلاح‌طلبان تنها ادعای آزادی بیان دارند
 
 
فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 با اشاره به هجمه اصلاح‌طلبان به راستگو برای رای دادن به قالیباف اظهارداشت: اصلاح‌طلبان تلاش کردند تا نظر خود را به کسی که می‌خواست آزادانه رأی دهد تحمیل کنند و خانم راستگو که به آقای قالیباف رأی داده بود را تحت فشار قرار دادند.
 
وی افزود: البته این اقدام آنها نشان داد که اصلاح‌طلبان تنها ادعای آزادی بیان را دارند.
 
این نماینده مجلس اضافه کرد: اعضای حزب کار به دلیل رأی خانم راستگو به قالیباف، مسئله اخراج وی را از حزب در دستور کار خود قرار داده‌اند و این نشان‌دهنده دیکتاتوری اصلاح‌طلبان است.
 
رهبر گفت: این انحصارگرایی نوعی از افراط‌ به شمار می‌رود و اصلاح‌طلبان با این اقدام خود دیکتاتوری‌شان را ثابت کردند.

اخبار مرتبط

دو نکته‌ای که جریان انقلابی باید مراقبت آن باشد

مرد سایه‌نشین اصلاحات به دنبال چیست؟

اپوزیسیون از مواضع اصلاح طلبان سوء استفاده می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha