قیمت حامل‌های انرژی اضافه نمی‌شود

قیمت حامل‌های انرژی اضافه نمی‌شود
به گزارش «سراج24»، محمدباقر نوبخت در ادامه سفر به استان گیلان، روز جمعه در جمع نمازگزاران رشت اظهار کرد: ممکن است امسال منابع 210 هزار میلیارد تومانی درآمد کشور تحقق نیابد، بنابراین منابع دیگری را تعریف کردیم تا در لایحه اصلاحیه بودجه 92 تغییر دهیم و همچنین در دولت متعهد شده‌ایم که لایحه بودجه 93 را تا آذرماه تقدیم مجلس کنیم.
 
وی خطاب به مردم استان گیلان گفت: آنچه فرزندان شما در دولت تدبیر و امید متعهد شده‌اند، حذف دخالت‌های دشمنان انقلاب است که هیچگاه در طول این چند سال با تحریم‌ها و ترورهای مختلف دست از کشور ما نکشیدند. اگر نیروهای بسیج، سپاه، ارتش طی 35 سال گذشته در مقابل با حملات دشمنان بسیج شدند امروز نیز همچنان باید در مقابل حملاتی که اقتصاد کشور را هدف گرفته‌اند، بایستند.
 
معاون برنامه‌ریزی و راهبردی رئیس‌جمهور همچنین خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی که محصول خون شهدا، فرمایشات امام(ره) و مقام معظم رهبری است امروز در تهاجم اقتصادی قرار گرفته است ولی ما با مقاومت اقتصادی به مقابله برمی‌خیزیم.
 
نوبخت با اشاره به دوران دفاع مقدس نیز تاکید کرد: اگر دیروز با شهیدان همرزم بودم امروز نیز به عنوان یک سرباز کوچک در این مقاومت اقتصادی با لباس خدمت به مردم در برابر تهاجم اقتصادی مقاومت می‌کنم.
 
سخنگوی دولت در پایان تصریح کرد: باید اختلافات را کنار بگذاریم؛ ما همه فرزندان این استانیم و برای رضای خدا و آرامش روح امام(ره) و فقط به توسعه کشور و استانمان فکر کنیم.
 

اخبار مرتبط

رتبه اول ایران در پرداخت یارانه به حامل‌های انرژی در جهان

باک‌ها به چه قیمتی پر خواهند شد؟

قصد جدی دولت برای حذف یارانه ۳۱ میلیون ایرانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha