تجاوز و تهیه فیلم مستهجن از دختر جوان

تجاوز و تهیه فیلم مستهجن از دختر جوان

به گزارش سراج24: سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت گفت: چندی پیش دو تن از اراذل و اوباش سطح دو حوزه استحفاظی کلانتری 106 نامجو به نام«فرزاد» و «مجید»، دختری 17 ساله را به منزلی در آدرس خیابان نامجو که به صورت مجردی بود، برده و او را مورد آزار و اذیت قرار دادند و با تهدید چاقو از وی فیلم مستهجن تهیه کرده و با بلوتوث منتشر کردند.


وی با بیان اینکه شاکیه با مراجعه مستقیم به دادگاه کیفری استان تهران و سپس اداره شانزدهم پلیس آگاهی اعلام شکایت کرده و حکم جلب و دستگیری متهمان از طریق شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ماموران اطلاعات کلانتری 106 ارجاع داده شد، افزود: با ارجاع پرونده تحقیقات ماموران برای شناسایی محل اختفای متهمان که مدتی متواری بودند، آغاز شد و سرانجام این دو متجاوز به عنف در دوم شهریورماه دستگیر شدند.


سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت در مورد چگونگی دستگیری این افراد، اظهار کرد:ساعت 14 و 15 دقیقه همان روز اطلاع داده شد که «فرزاد» در خیابان اجاره دار با موتورسیکلت هوندا به صورت خلاف جهت در حال تردد است که ماموران به محل اعزام و وی را دستگیر کردند و پس از آن، محل اختفای «مجید» نیز از طریق متهم دستگیر شده شناسایی شد و ماموران برای دستگیری وی به محل حادثه اعزام شدند که وی به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که ماموران با شلیک یک تیر هوایی، «مجید» را دستگیر کردند.


سرهنگ باقری شاد افزود: متهمان جهت سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات تحویل کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.

 

اخبار مرتبط

تجاوز مرد به زن فامیل با حکم 2 بار اعدام پایان یافت

اعتراف یک زن مراکشی: رفتم اسپانیا توت‌فرنگی بچینم اما به من تجاوز کردند

بازداشت عامل آزار و اذیت دختر جوان در سیرجان

3 نظر

< 1392/06/07 - 06:46

اسم خودشون گذاشتن ادم!؟

nima
< 1392/06/07 - 19:57

فقط اعدام

مهران
< 1392/06/10 - 15:40

باز هم سلام اگر از قانون اعدام استفاده كنيد بالاخره ريشه اين انگلها از بيخ كنده ميشود.اما ميفرستيد زندان -شلاق-جريمه نقدي-آموزش انلاين در زندان با حضور اساتيد مجربتر از خودشان و سپس عفو دوباره روز از نو .روزي از نو...تازه يه چيز يادم رفت خدمات درماني در زندان به اين بندگان خدا تعلق ميگيرد در حد تيم ملي مثلا جراحي قلب رايگان درحالي كه يك كارگر بيچاره زحمت كش به خاطر نداشتن پول عمل جراحي بايد بميره. اونوقت اين حضرات ترگل ورگل ميان به آغوش گرم جامعه براي تكرار مكررات .به خدا قسم اگر از خانواده بعضي از اينا بپرسيد اعدام برايشان حكم عروسي دارد اونقدر كه عاصي شده اند.باز هم خود دانيد از من گفتن بود.

ف.دبي

ارسال نظر

capcha