«مادرانه» با موضوع وقف در ماه رمضان پخش می‌شود

«مادرانه» با موضوع وقف در ماه رمضان پخش می‌شود

 

 

به گزارش سراج24: حسن ربیعی از پخش مجموعه تلویزیونی «مادرانه» با موضوع وقف در ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما خبر داد.

مدیر کل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه در آستانه ماه مبارک رمضان اظهارداشت: در راستای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ وقف در جامعه، مدت‌ها قبل ورود این موضوع مهم به سریال‌های تلویزیونی مورد توجه و در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: در این راستا ورود به موضوع وقف در قالب سریال‌های تلویزیونی ملی و استانی در دستور کار قرار گرفت و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، در تهیه و تولید سریال تلویزیونی "مادرانه" با موضوع وقف به صورت فعال مشارکت کردیم.

مدیر کل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به گستردگی حوزه عملکرد وقف در کشور خاطرنشان کرد: در استانها نیز، زمینه مشارکت با شبکه‌های صدا و سیما برای نهادینه کردن موضوع وقف فراهم شده و امکان معرفی فرهنگ وقف در قالب سریال، میسر شده است.

ربیعی در تشریح عملکرد فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه یاد آور شد: بیش از 80 درصد از برنامه‌های سازمان اوقاف در سه ماهه اول سال جاری اجرا شده است و دفتر ریاست و روابط عمومی در میان ادارات کل توانسته، مقام اول را کسب کند.

وی متذکر شد: در این راستا کمیته روابط عمومی با همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی در برگزاری سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، توانست نقش سازنده و بارزی را ایفا کند.

ربیعی ادامه داد: مجموعه آورده ریالی و مشارکت دستگاه‌ها رقمی بالغ بر 80 میلیارد ریال برآورد می‌شود و براساس گزارش‌های کمیته بازرسی، کمیته روابط عمومی، در مسابقات قرآنی، مقام برتر را کسب کرده است.

وی با اشاره به نوآوری‌ها و بهره‌گیری از ابتکارات جدید در سازمان اوقاف و امور خیریه برای معرفی و نهادینه کردن فرهنگ وقف در جامعه افزود: طی سه ماهه اول امسال، بیش از 24 مورد نوآوری و ابتکار در مجموعه سازمان اوقاف و معاونت‌های فرهنگی، اوقافی و بقاع متبرکه مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

مادری در دهه نود متفاوت است

توزیع ۳۰ هزار بسته حمایتی ماه رمضان میان نیازمندان

آیا وقف پول و استفاده از منافع آن در جهت نیت واقف صحیح است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha