آرزوی عجیب رضا صادقی!+عکس

آرزوی عجیب رضا صادقی!+عکس

به گزارش « سراج24 » چهل و ششمین شماره کتاب هفته نگاه پنجشنبه با دو پرونده ویژه درباره سریال «پایتخت» و نمایش «سه گانه اورنگ» منتشر شد.

 

در این شماره همچنین ویژه نامه طنز، داستان کوتاه، شعر جوان و معرفی تازه های نشر، به چشم می خورد.

 

در بخشی از گفتگوی این شماره نگاه با رضا صادقی می خوانیم:

- قصد داشتیم این آلبوم (همین) را در شهریور 91 منتشر کنیم، تمام کارهای فنی‌اش هم انجام شده بود اما متاسفانه به دلیل مشکلی که با تهیه‌کننده قبلی داشتم، این فرصت مهیا نشد که آلبوم طی آن زمانی که اعلام کرده بودم به بازار بیاید. ضمن آنکه ما در این مسیر، دچار حواشی بسیاری هم شدیم که هر بار، زمان انتشار آلبوم را به تعویق می‌انداخت اما این بار با توکل به خدا، عزممان را جزم کردیم که آلبوم به بازار بیاید که خدا را شکر این اتفاق به قیمت یک انتشار غریبانه و شبانه تمام شد.

 

- من برای انتشار این آلبوم خیلی سختی کشیدم و به نوعی تا امروز در راه انتشار آلبوم‌هایم تا به این اندازه سختی نکشیده بودم که البته امیدوارم هموطنان عزیز کشورم، این مرحله‌ای را که گذشت -و من دیگر نمی‌خواهم آن را به یاد بیاورم- بر من ببخشایند و ماحصل کار بتواند تلخی این تاخیر را برایشان شیرین کند.

 

- متاسفانه خوانندگان پاپ و فعالان این شاخه از موسیقی، روزبه‌روز از یکدیگر دورتر شده‌اند و همین، زمینه را برای سوء‌استفاده برخی‌ها فراهم آورده است. البته من طرح‌هایی دارم که به موجب آن می‌خواهم این فعالان را به همدیگر نزدیک کنم. کارهای فرهنگی بسیار خوبی می‌خواهم انجام دهم که سود آن، هم برای فعالان بی‌پناه پاپ باشد و هم برای مردمی که عاشقانه این مدل موسیقی را دوست دارند.


- ضمن احترام به افراد شرافتمند موسیقی، باید بگویم خیلی‌ها می‌خواهند این فضا را متشنج کنند. ای کاش می‌شد روزی واقعیت آن چیزی را که حول یک هنرمند پیش می‌آید صریح و بدون سانسور گفت و تازه در آن روز است که مردم متوجه می‌شوند یعنی چه که یک هنرمند سکته می‌کند، یعنی چه که یک هنرمند نابود می‌شود، یعنی چه که یک هنرمند فرار می‌کند و... اما متاسفانه الان نمی‌شود این چیزها را گفت نه اینکه نخواهی بگویی بلکه نمی‌توانی بگویی.

 

- خانم «مرجان زنگنه»، ترانه‌سرای معروفی هستند که با خوانندگان بسیاری هم کار کردند و من هم این افتخار را داشتم که از هنر ایشان استفاده کنم. آقای «ضیاء» هم که مجری شناخته شده ای هستند. ایشان یک روز به خانه من آمد و گفت ترانه‌ای دارد که خیلی به صدای من شبیه است؛ گفتم ترانه را برای من بخواند که او هم خواند. وقتی بیت اول ترانه را خواند، آن ترانه خیلی به دل من نشست و به او گفتم که من این ترانه را می‌خواهم. او هم ترانه را به من داد و من در آن دست بردم و نتیجه شد آن چیزی که الان در آلبوم می‌شنوید.


- در حال تمرین سفت و سخت برای یک تور کنسرت در تمام ایران عزیز هستیم. من همین‌جا این قول را به همه می‌دهم که تور کنسرتم را در تیرماه راه بیندازم؛ ضمن اینکه کنسرت بزرگ تهران من هم در تیرماه برگزار می‌شود.

 

اخبار مرتبط

توضیحات علی ضیاء درباره مهمانان حاشیه ساز برنامه

جشن تولد رشیدپور در برنامه علی ضیا

از کافه نشینی تا اجرای حرکاتی ناهنجار توسط مجری سیما/ هنرمندان و مجریانی که از جایگاه تاثیرگذار خود در جامعه غفلت می ورزند/ لزوم دوری از فاصله میان جلو و پشت دوربین

0 نظر

ارسال نظر

capcha