قالیباف:

ایران دوباره حیاط خلوت زورگویان عالم نمی شود

ایران دوباره حیاط خلوت زورگویان عالم نمی شود

به گزارش سراج24؛محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز (یکشنبه، 29 مردادماه) قوه مقننه در نطق پیش از دستور، اظهار کرد: سالروز کودتای ننگین 28 مرداد یادآور روزهای سیاهی است که اراده سیاستمداران زیاده‌خواه خارجی و سازمان‌های امنیتی آن ها بر اراده ملت استوار ایران و دولتمردان کشور چیره بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز این اراده ملت ایران است که توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده، نیروهای مسلح کشور اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه اراده ملت قهرمان ایران، دشمنان این آب و خاک را ناامید کردند.

وی اضافه کرد: ایالات متحده آمریکا می‌داند که احساسات و اقدامات ضد آمریکایی در سراسر جهان مستقیما در نتیجه رفتارهای تبهکارانه آن دولت علیه ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان است.

قالیباف با بیان اینکه بیداری ملت‌ها و شعار مرگ بر آمریکا، حاصل سال‌ها غارت، کودتا، تحریم‌های ضد انسانی، جنگ و تهاجم فرهنگی توسط دولت‌های آمریکا در سراسر دنیا است، افزود: ملت ایران بیدار است و به پشتوانه اتکا به خداوند متعال و با قدرت اندیشه و عمل جوانان خود، هرگز اجازه نخواهد داد تا ایران دوباره حیاط خلوت زورگویان عالم شود.

اخبار مرتبط

بالندگی انقلاب مرهون مجاهدت جوانانی است که جان خود را فدا کردند

رئیس‌جمهور صدای اصیل و حقیقی ملت ایران را به گوش جهانیان رساند

مجلس با اجرای آزمایشی «لایحه عفاف و حجاب» به مدت 3 سال موافقت کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha