همسر «شهید علیخانی» عوامل هتک حرمت را بخشید

همسر «شهید علیخانی» عوامل هتک حرمت را بخشید

به گزارش سراج24؛ شهرام کرمی رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه اظهار کرد: طی هفته‌های گذشته همسر و دختر شهید «حسین علیخانی» از شهدای مدافع حرم در استان، مقابل درب منزل خود به دلیل انجام وظیفه شرعی و قانونی امر به معروف و نهی از منکر به ۲ خانم حرمت‌شکن به‌صورت محترمانه تذکر می‌دهند، اما متاسفانه این ۲ خانم و یک مرد که به همراه آن‌ها بود، همسر شهید و دخترش را مورد هتک‌حرمت و ضرب‌وجرح قرار می‌دهند. 

وی ادامه داد: به‌دنبال این حادثه و جریحه‌دار شدن احساسات مردم شهیدپرور کرمانشاه، تحقیقات برای شناسایی این افراد هتاک در دستور کار قرار گرفت و هر سه آن‌ها بازداشت شدند. 

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تصریح کرد: درنهایت پس از بررسی دقیق و همه‌جانبه موضوع و تایید و تفهیم عناوین اتهامی، رای پرونده در شعبه ۱۱۲ کیفری استان صادر شد که طبق قانون و رای صادره از سوی دادگاه، متهمین به حبس، پرداخت دیه و جریمه نقدی محکوم شدند. 

وی افزود: پس از اعلام رای دادگاه، همسر و فرزند بزرگوار شهید مدافع حرم، با مناعت‌طبع از حق قانونی خود گذشت کرده و با اعلام رضایت آنها پرونده با قرار موقوفی بایگانی شد.

محمدحسین علیخانی متولد ۱/۱/ ۵۰ کرمانشاه بود. از همان بچگی اهل مطالعه و درس و کتاب بود. وقتی ۱۵ سالش بود به عنوان بسیجی به جبهه رفت و از آنجا که خیلی شجاع و زیرک بود در قسمت اطلاعات عملیات و شناسایی مشغول شد. در سال ۶۷ در عملیات مرصاد آرپی‌جی‌زن بود. آنقدر آرپی‌جی زد که از گوش‌هایش خون می‌آمد. بعد از پایان جنگ تحمیلی هم وارد سپاه شد. او از فرماندهان ایرانی لشکر زینبیون پاکستانی‌های مدافع حرم بود و در ۱۵ شهریور سال ۹۵ به شهادت رسید. 

اخبار مرتبط

همسر استاد مطهری دار فانی را وداع گفت

همسر شهید نواب صفوی آسمانی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha