درس بزرگ السد قطر به تیم‌ها و مربیان ایرانی 

درس بزرگ السد قطر به تیم‌ها و مربیان ایرانی 

به گزارش سراج24؛ در حالی که خیلی‌ها فکر می‌کردند الهلال السد را گلباران کند اما چنین اتفاقی رخ نداد و نماینده قطر توانست پرستاره‌ترین تیم عربستان و حتی شاید آسیا را شکست دهد.

این اتفاق درس بسیار بزرگی برای تیم‌ها و مربیان ایرانی است که معمولاً می‌گویند هزینه یک بازیکن الهلال به اندازه کل بودجه ماست! امسال الهلال و سایر تیم‌های عربستانی بزرگترین بازیکنان فوتبال جهان را خریدند و به قول بعضی از کارشناسان دیگر باید خواب مساوی گرفتن از آنها را ببینیم اما السد در جام باشگاه‌های عربی که برای همه تیم‌های عربی از اهمیت زیادی برخوردار است، همین الهلال را شکست داد و درس بزرگی به تیم‌ها و مربیان ایرانی و به خصوص نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا داد.

الهلال را به هر حال می‌توان برد حتی با سوپراستارهای گرانقیمتی که جذب کرده است؛ همان‌طور که می‌توان النصر را با رونالدو شکست داد و الاتحاد را با کریم بنزما.

این راهی بود که از السد قطر برای بقیه تیم‌ها باز کرد و حالا الهلالی‌ها هم می‌دانند که به واسطه جذب ستاره‌های گرانقیمت فوتبال دنیا نمی‌توانند با خیال راحت قهرمان آسیا شوند.

در واقع پرستاره بودن دلیل بر موفقیت و قهرمانی نیست و این درس بزرگ فوتبال ایران از تورنمنتی بود که هیچ نماینده‌ای در آن نداشت.

اخبار مرتبط

تشکیل پرونده انضباطی به دلیل توهین به مهدی طارمی

اعلام آخرین وضعیت آسیب‌دیدگی بیرانوند

اعلام برنامه هفته‌های پنجم تا نهم لیگ برتر/ زمان برگزاری دربی مشخص نشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha