وزیر پیشنهاد جهادکشاورزی را بهتر بشناسید + فیلم

وزیر پیشنهاد جهادکشاورزی را بهتر بشناسید + فیلم

به گزارش سراج24؛ اولین نکته جالب توجه درباره نیکبخت اینکه او بومی سیستان و بلوچستان و در دولت‌آباد شهرستان زابل به دنیا آمده و در واقع دولت یک چهره انقلابی و کارآمد از این منطقه مهم که درد آشنای کشاورزی در مناطق مختلف، به ویژه نقاط محروم کشور است را به عنوان وزیر پیشنهاد داده است.

معرفی نیکبخت به مجلس برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی در اجرای اصل ۱۳۳ قانون اساسی انجام شده و سوابق آموزشی، علمی، پژوهشی، مدیریتی و برنامه‌های فوری و اولویت‌دار وی به پیوست نامه رئیس جمهور به رئیس مجلس ارسال شده است.

محمد علی نیکبخت برای اولین بار در دولت محمود احمدی‌نژاد به معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی این وزارتخانه منصوب شد، در حالیکه پیش از آن رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان بود. براساس شنیده‌ها در دولت حسن روحانی از این سمت کنار رفت و بار دیگر به عنوان رئیس سازمان سیستان و بلوچستان فعالیت کرد. در اوایل دولت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و با حکم ساداتیان به ریاست هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب شد و حالا با رفتن سیدجواد ساداتیان به عنوان وزیر پیشنهادی دولت رئیسی به مجلس معرفی شده است.

ویدئوی زیر مهندس نیکبخت وزیر پیشنهادی جهادکشاورزی را بیشتر برای مخاطبان معرفی می کند:

 

 

 

اخبار مرتبط

امسال نیاز به واردات گندم برای تولید آرد نداشتیم

سهمیه‌بندی شکر کذب است

بحران‌ سازی کاذب در بازار گوشت قرمز

0 نظر

ارسال نظر

capcha