دلال رابطه با آمریکا در فکر کاندیداتوری

هوشنگ امیراحمدی مجدداً به ایران آمد

هوشنگ امیراحمدی مجدداً به ایران آمد

 

به گزارش سراج24 به نقل از تسنیم ، هوشنگ امیراحمدی که اواخر سال گذشته اعلام کرده بود در انتخابات ریاست‌جمهوری 92 قصد کاندیداتوری دارد، درصدد است طی روزهای آتی با برخی شخصیت‌های سیاسی و همچنین برخی تشکل‌های با رویکرد اصلاح‌طلبی و همچنین برخی چهره‌های انحرافی دیدار کند.
 
هوشنگ امیراحمدی قصد دارد در مدت حضور خود در ایران با برخی اساتید و نخبگان متمایل به غرب جلساتی داشته باشد.
 
بکارگیری برخی رسانه‌ها از جمله سایت‌های خبری به منظور گفتگو با وی و انتشار سخنان ساختارشکن وی نیز از جمله برنامه‌های هوشنگ امیراحمدی طی روزهای آتی خواهد بود.
 
برخی کارشناسان از هوشنگ امیراحمدی که گفته می‌شود با اسفندیار رحیم‌مشایی ارتباطات خوبی دارد، به عنوان رابط بین جریان فتنه و جریان انحرافی یاد می‌کنند.
 
طی سال‌های اخیر، برخی رسانه‌ها از جمله کیهان اخباری را از دیدارهای اسفندیار رحیم‌مشایی با هوشنگ امیراحمدی منتشر کرده‌اند.
 
پس از انتشار یکی از این اخبار در روزنامه کیهان، مشایی ضمن شکایت از این روزنامه، تأکید کرد که اگر کیهان به خاطر این خبر محکوم نشود، مسلمان نیست. دادگاه در نهایت روزنامه کیهان را از شکایت اسفندیار رحیم‌مشایی تبرئه کرد.
 
در خبری که روزنامه واشنگتن پست از قصد امیراحمدی برای کاندیداتوری منتشر کرده بود، اینگونه آمده است که "امیراحمدی مطمئن است که تایید صلاحیت می‌شود!"
 
روزنامه کیهان در اخباری  که راجع به هوشنگ امیراحمدی منتشر کرده، تأکید کرده است که هوشنگ وی  از عوامل شناخته شده سازمان اطلاعات و امنیت آمریکا- CIA- و از ضد انقلابیون تابلودار ساکن آمریکاست.
 
امیر احمدی در سال 89 با دعوت مستقیم مشائی و شورای ایرانیان خارج از کشور  به همایش پر حاشیه "ایرانیان خارج از کشور" دعوت شده بود.
 
وی  همچنین در پروژه های مشترکی از جمله ساخت و ساز در کیش با برخی اعضای حلقه موسوم به انحرافی هستند، همکاری کرده است.

اخبار مرتبط

تحلیلگر آمریکایی: طرح رییس جمهور آمریکا برای اعزام ارتش به شهرها با هدف تعلیق انتخابات نوامبر است

فیلم| ازFATF تا انتخابات با کرونا در هشتگ‼️

فیلم| ماموریت مجلس جدید چه باید باشد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha