اختصاصی«سراج24»

نتیجه آخرین جلسه خاتمی با تئوریسین های اصلاحات / نیامدن خاتمی در انتخابات به شش دلیل قطعی شد/تندروها ستادهای خاتمی را راه اندازی می کنند!

نتیجه آخرین جلسه خاتمی با تئوریسین های اصلاحات / نیامدن خاتمی در انتخابات به شش دلیل قطعی شد/تندروها ستادهای خاتمی را راه اندازی می کنند!

به گزارش سراج24 شنیده شده است که اتاق فکر  سید محمدخاتمی متشکل از تئوریسین های اصلاحات  برگزار شده و نهایتا از خاتمی برای کاندیداتوری بر حسب استدلال هایی دعوت کرده اند.این دعوت توسط یکی از نزدیکان خاتمی به وی  انتقال یافته و او نظر خاتمی و دلایل او برای عدم کاندیداتوری را به شرح زیر به اتاق فکر منعکس ساخته است:
1. تجربه دو دوره هاشمی و بعد کاندیداتوری و شکست او فراروی ماست.مردم به فردی که دودوره ریاست جمهوری داشته مجددا رای نمی دهند.
2.حضور مجدد من مخالف تز چرخش نخبگان اصلاحات است که از آن دفاع می کردیم.معنای کاندیداتوری دوباره من آن خواهد بود که اصلاحات اعتقادی به چرخش نخبگان نداشته است.
3. در دوران احمدی نژاد کوهی از مشکلات ایجاد شده که اصلاح آن بسیار دشوار است.
4.در دوران اصلاحات، مجلس همراه بود و نهادهای عالی نیز کمک می کردند در حالی که اکنون در فضای مخالفت کامل کاری نمی توان کرد.
5.بازی برده حضورمحترمانه فعلی را نمی خواهم به باخت تبدیل کنم زیرا احتمال رد صلاحیت بالاست.
6. با اعلام کاندیداتوری من موجی از مخالفت ها و تخریب ها براه خواهد افتاد،من آمادگی این شرایط را ندارم.

در همین حال منابع مطلع اظهار داشته اند که تندروهای اصلاح طلب که در سال 88 بحران و آشوبی را بر کشور تحمیل کردند،قصد دارند که تحت پوشش ستاد برای خاتمی تشکیلات متلاشی شده خود را باز سازی کنند.

اخبار مرتبط

۸۰ درصد آمریکایی‌ها ترامپ را باعث افزایش تنش‌ نژادی می‌دانند/ بایدن با ۷ درصد پیشتاز است

تحلیلگر آمریکایی: طرح رییس جمهور آمریکا برای اعزام ارتش به شهرها با هدف تعلیق انتخابات نوامبر است

فیلم| ازFATF تا انتخابات با کرونا در هشتگ‼️

0 نظر

ارسال نظر

capcha