کوثری: تلاش شبانه‌ روزی پلیس جای قدردانی دارد

کوثری: تلاش شبانه‌ روزی پلیس جای قدردانی دارد

به گزارش سراج24؛ اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تلاش پرسنل فرماندهی انتظامی برای تأمین امنیت مردم گفت:‌ دشمن در روزهای اخیر به بهانه فوت یک خانم همه تلاش خود را به کار گرفته تا از طریق یکسری عناصر خود فروخته امنیت جامعه ما را برهم بزند.

وی افزود: ما چه در این روزها و چه در ایام دیگر شاهد این هستیم که پرسنل فراجا دلسوزانه و به صورت شبانه‌روزی تمام توان خود را صرف تأمین امنیت مردم می‌کنند که این مسئله جای قدردانی ویژه دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پرسنل فراجا ضمن عمل به وظیفه قانونی خود با صبر و متانت با حوادث موجود در جامعه برخورد می‌کنند و به نوعی هم به وظیفه‌شان عمل می‌کنند و هم رفتاری  اخلاق‌مدارانه دارند.

کوثری خاطرنشان کرد: در این شب‌ها شاهد آن هستیم که آشوبگران و برهم زنندگان نظم کشور خودرو اورژانس و پلیس را آتش می‌زنند که باید نیروهای امنیتی با آنها برخوردی جدی و درس‌آموز داشته باشند.

وی ضمن تقدیر از زحمات پرسنل فراجا افزود: نیروهای پلیس باید با این افراد که به اموال عمومی آسیب می‌زنند و نظم و آسایش مردم را برهم زده‌اند با جدیت تمام برخورد کنند.

اخبار مرتبط

برخی سلبریتی‌ها توجهی به کشته‌شدن پلیس ندارند

حدادی: برخی سلبریتی‌های ناآگاه، مردم را تحریک کردند

جلال رشیدی: مهسا امینی هیچ ضرب‌وشتمی نشده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha