کرمانشاه ۳۰۰ گروه جهادی ثبت شده و فعال امر به معروف دارد

کرمانشاه ۳۰۰ گروه جهادی ثبت شده و فعال امر به معروف دارد

به گزارش سراج24 کرمانشاه، حجت الاسلام مسعود احمدیدبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه، اظهار کرد:  برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پنج محور مختلف برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: راه‌اندازی و مجوز تشکل امر به معروف و نهی از منکر و مطالبه گری، آموزش ضابطین امر به معروف و نهی از منکر که دوره اول را به پایان رساندیم، راه اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر محلات، پیگیری مجازی در سایت در رابطه با عفاف و حجاب و برگزاری دوره مجازی پایه امر به معروف و نهی از منکر که به صورت ملی برگزار شده و بعد از پایان دوره شرکت کنندگان می‌توانند مجوز مربیگری را دریافت کنند و یک دوره هم برای مربیان برگزار می‌شود.

احمدی خاطر نشان کرد: تمامی نهادهایی که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر فعالیت دارند بعد از جریان کرونا فعالیت‌های خود را گسترده‌تر کرده و ارگان‌های مختلف از جمله حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، ارگان‌های نظامی، بیمه‌ها و بانک به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر موظف هستند.

وی بیان کرد: فعالیت در آموزش رسانه را باید بیشتر پیگیری کرده و در سال گذشته چندین کلیپ در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر در استان ضبط شد که مورد استقبال خوبی قرار گرفت.

احمدی افزود: چهار هزار سهمیه گروه‌های جهادی است که تاکنون ۳۰۰ گروه ثبت نام کرده و بخشی فعال و بخشی در حال آموزش هستند.

اخبار مرتبط

موکب‌های امام رضا(ع) در کرمانشاه

پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان وام به مددجویان اسلام آباد غرب

اسکان زائران اربعین در مدارس و مساجد سرپل ذهاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha