جشنواره ملی پوشش اصیل ایرانی اسلامی گوهرشاد برگزار می شود

 جشنواره ملی پوشش اصیل ایرانی اسلامی گوهرشاد برگزار می شود

به گزارش سراج24؛ محمد حسن جعفر زاده دبیر جشنواره ملی گوهرشاد در نشست خبری این جشنواره افزود: این جشنواره که در بخش‌های مختلف اعم از: پویش‌ها و مراسم‌های گوهرشاد، نمایشگاه‌های تخصصی گوهرشاد، مسابقات فرهنگی هنری گوهرشاد، بازی‌های حجاب و عفاف گوهرشاد، نشست‌های کارشناسی گوهرشاد و رویداد تجربه نگاری و ایده پردازی گوهرشاد» ۱۸ لغایت ۲۹ تیرماه برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره ملی گوهرشاد افزود: هدف جشنواره هم افزایی فعالیت‌های حلقه‌های میانی و گروه‌های مردمی با حمایت دستگاه‌های دولتی و نهاد‌های انقلابی از یک سو و شناسایی و تعمیم تجربه‌های موفق و ایده‌های خلاقانه در این عرصه است.

جعفرزاده ادامه داد: افتتاحیه نمایشگاه و نشست‌های جشنواره گوهرشاد تهران، شنبه ۲۵ تیرماه در کوشک باغ هنر می‌باشد، علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه و حضور در نشست‌ها می‌توانند به محل نمایشگاه مراجعه نمایند. همچنین اختتامیه جشنواره گوهرشاد ۲۹ تیرماه است  که با حضور گروه‌های فعال عرصه حجاب و عفاف و مسئولین دستگاه‌های مرتبط برگزار می‌شود.

 

وی افزود: پیام ما در بخش پویش گوهرشاد علاوه بر نشان گذاری عفاف و حجاب به عنوان زیبایی اصیل، تاکید بر افتخار بودن این پوشش ایرانی اسلامی برای زنان و مردان این سرزمین است.

در این ارتباط محتوا‌های رسانه‌ای تهیه شده که در فضای مجازی با هشتک #گوهرشاد و #حجاب_ من _افتخار_من منتشر می‌شود.

ایشان ادامه داد: دبیرخانه دائمی این جشنواره تشکیل شده است که علاقه‌مندان جهت ثبت نام و ارزیابی در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت goharshadevent.ir مراجعه و دراین جشنواره شرکت نمایند.

همچنین به برگزیدگان و برندگان بخش‌های مختلف جشنواره در قالب جایزه ملی گوهرشاد تقدیر خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط

طرح‌ها و ایده‌های راه یافته به تئاتر مقاومت معرفی شدند

بودجه جشنواره «تئاتر فجر ۴۱» مشخص نیست/ مدیرکل وعده نشست داد!

برگزیدگان جشنواره فیلم شهر/ جواد عزتی، هادی حجازی‌فر و ستاره پسیانی برگزیده شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha