نماینده مجلس: دولت قبل جرات اصلاح اقتصادی نداشت

نماینده مجلس: دولت قبل جرات اصلاح اقتصادی نداشت

به گزارش سراج24؛ علی جدی در گفت‌وگویی گفت: امروز به دلیل مشکلات به جا مانده از دولت قبل و همچنین آزادسازی یارانه‌ها در شرایط خاصی از نظر اقتصادی قرار داریم و همه باید برای برون رفت از این وضعیت به دولت کمک کنیم.

وی افزود: عبور از این وضعیت تنها در سایه هم‌افزایی قوای سه‌گانه محقق می‌شود و مجلس نباید حمایت‌های خود در چارچوب قانون را از دولت دریغ کند.

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: دولت‌ قبل سعی کرد تا مشکلات اقتصادی را به صورت استخوان لای زخم پنهان کند و فقط در صدد بودند تا پایان دولت کشور را اداره کنند.

جدی خاطرنشان کرد: در دولت فعلی شرایط با دولت‌های قبل فرق می‌کند از یک سو با مشکلات به جا مانده از سال‌های قبل مواجه هستیم و از طرف دیگر منابع یارانه‌ها نیز محدود و محدودتر شده و سوم هم اینکه توقع مردم از دولت فعلی بسیار بالاست.

وی افزود: ما در مجلس آمادگی داریم تا هرگونه حمایتی در تصویب قوانین و رفع موانع در این حوزه از دولت داشته باشیم و از این حیث همراه دولت خواهیم بود.

نائب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: کارشناسان اقتصادی از مدت‌ها قبل بر آزادسازی یارانه‌ها و شفاف کردن آن تاکید داشتند، دولت قبل برای اینکه خود را به زحمت و دردسر و نیندازد به این کار تن نداد و جرات اصلاح اقتصادی نداشت اما امروز دولت ناچار به انجام این کار است و ناگزیر باید این شفاف‌سازی و آزادسازی را انجام دهد.

اخبار مرتبط

آسیب شناسی ۱۰ پرونده کثیرالشاکی با حضور رئیس عدلیه

بر اخذ تضمین‌های لازم، رفع تحریم‌ها و راستی‌آزمایی تاکید داریم

قرارداد خرید ماهواره خیام را به قرارداد انتقال تکنولوژی تبدیل کردیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha