عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان: سلاح ما برای استفاده در داخل نیست

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان: سلاح ما برای استفاده در داخل نیست

به گزارش سراج24؛ به نقل از المنار، حسن البغدادی عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اعلام کرد: حزب الله از وجبی از خاک لبنان چشم پوشی نخواهد کرد و همانطور که ما لبنان را از لوث اسرائیلی ها و تکفیری ها آزاد کردیم و قدرت بازدارندگی با دشمن صهیونیست برقرار کردیم، در راستای حمایت لبنان از گام بر می داریم و واکنشی متناسب با تحرکات دشمن نشان می دهیم.

وی افزود: آنچه دبیر کل حزب الله لبنان درباره ترسیم مرز دریایی گفت، دشمن قبل از دوست، فهمید که این موضع حاکمیتی است و قابل چانه زنی نیست. تنها طرفی که روی مواضع خود می ایستد و چانه زنی نمی کند، مقاومت اسلامی لبنان است.

البغدادی تاکید کرد: ما در حزب الله به مردم خود وعده دادیم که آنها را تنها نخواهیم گذاشت و تا خون در رگ ماست از آنها حمایت خواهیم کرد. ما از احدی هراس نداریم.

وی گفت: همه می دانند که سلاح ما هیچ روزی برای استفاده داخلی نبوده است بلکه برای دفاع از همه لبنانی ها بوده است. ما میان یک منطقه و دیگری تمایزی قائل نمی شویم. ما هنگامی که در سال ۲۰۰۰ جنوب لبنان را از لوث دشمن آزاد کردیم آنرا به همه لبنان ها هدیه کردیم.

البغدادی در پایان گفت: محور مقاومت از قدرت و امکاناتی برخوردار است که قابل مقایسه با گذشته نیست و این محور مقاومت را قادر می سازد که خود را با تحولات بین المللی و منطقه ای وفق دهد. ما باید کمی صبر کنیم تا آمریکا اینکه دنیا تغییر کرده است و ارباب دنیا نیست و نتایج جنگ روسیه و اوکراین به نفعش نخواهد بود، هضم کند.

اخبار مرتبط

شبکه المیادین: تعرض و تجاوز داخل ارتش اسرائیل بیداد می‌کند

مقاومت لبنان ارسال پهپاد شناسایی به سکوی گازی کاریش را تأیید کرد

نجیب میقاتی روش سعد حریری را در روند تشکیل دولت پیش گرفته است

0 نظر

ارسال نظر

capcha