هیاهوی رسانه ای بوئینگ توقیفی در آرژانتین

هیاهوی رسانه ای بوئینگ توقیفی در آرژانتین

به گزارش سراج24؛در پی انعکاس اخبار غیر مستند و نادرست درباره توقیف هواپیمای بوئینگ ایرانی در آرژانتین، مدیر روابط‌عمومی شرکت هواپیمایی ماهان گفت: مالکیت بوئینگ ۷۴۷ توقیف شده در آرژانتین هیچ ارتباطی با هواپیمایی ماهان ندارد.

«امیرحسین ذوالانواری» درباره خبر مربوط به توقیف هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ در آرژانتین که ادعا شده در مالکیت هواپیمایی ماهان قرار دارد، اظهار کرد: مالکیت این هواپیما یک سال است که واگذار شده و به یک شرکت ونزوئلایی فروخته شده است و در اجاره شرکت هواپیمایی نیست.

به گفته ذوالانواری یک سال از زمان فروش این هواپیما به شرکت ونزوئلایی می‌گذرد و توقیف این هواپیما با نام هواپیمایی ماهان اهداف سیاسی دارد.

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ماهان تاکید کرد: خدمه‌ی این پرواز نیز در اختیار شرکت هواپیمایی ونزوئلایی بوده و هیچ ارتباطی با هواپیمایی ماهان ندارد.

پایگاه خبری سیمپل فلایینگ پیشتر اعلام کرده بود: دولت آرژانتین یک بوئینگ ۷۴۷ متعلق به خطوط هوایی ماهان ایر را که در اجاره شرکت دولتی کونویاسا ونزوئلا قرار داشته در فرودگاه بوئنوس آیرس توقیف کرده است.

ظاهرا هدف رسانه های معاند سوء استفاده از ماجرایی کذب و ادعایی نادرست است تا در روابط جمهوری اسلامی با کشورهای حوزه آمریکای جنوبی خلل ایجاد نمایند.

اخبار مرتبط

پرواز دوم بوئینگ ایران‌ایر وارد کشور شد

ناامیدی «آسمان» از آمریکایی‌ها

بوئینگ: از رویکردهای دولت آمریکا در قبال ایران پیروی می‌کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha