امام مقابل قدرتمندان عالم مقتدر و شکست ناپذیر بود/ضرورت خدمت مردم

امام مقابل قدرتمندان عالم مقتدر و شکست ناپذیر بود/ضرورت خدمت مردم

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام مصطفی رستمی امروز شنبه در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در خرم آباد در سخنانی با تاکید بر اینکه آغاز حکومت مردم و حکومت الله در ایران اسلامی، نتیجه انقلاب است اظهار داشت: امام راحل بنده صالح خدا بود، ایشان کسی بود که خود را ناچیز می‌دید و خدا را همه چیز.

وی با بیان اینکه امام راحل به جز فضل و رحمت خدا به چیزی امید نبست بیان داشت: امام به خدا باور و اطمینان داشت، به همین دلیل در مواجه با مردم متواضع بود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با اشاره به اینکه اما امام (ره) در برابر قدرتمندان عالم، محکم و استوار بود عنوان کرد: امام راحل در مقابل قدرتمندان متکی به دنیا و شیطان، مقتدر و شکست ناپذیر بود.

حجت الاسلام رستمی با اشاره به همراهی ملت با امام راحل عنوان کرد: امام راحل ایران را به نقطه‌ای رساند که لنگرگاه مستضعفان عالم شد، امام و ملت ایران را عزت دادند.

وی با اشاره به نقش مؤثر و قدرتمند ایران در منطقه و جهان تصریح کرد: این عزت محصول آن مقاومت دوران انقلاب اسلامی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با تاکید بر اینکه پیروزی‌های بزرگی که این ملت به دست آورده همه در سایه توکل به خدا و تکیه بر خود بوده است و دشمن به این نتیجه رسیده که این ملت اگر با هم منسجم و با رهبری محکم باشد، شکست ناپذیر است افزود: امروز عزت مندانه می‌گوئیم این ملت خودش پیروز شد، هر صحنه‌ای که اتفاق افتاد به یاری خدا و توکل بر خدا و تکیه بر خود بود.

حجت الاسلام رستمی با تاکید بر اینکه خدا وعده داده، اگر با خدا باشید، خدا شما را یاری می‌کند و اگر خدا شما را یاری کند، همیشه پیروز هستید ادامه داد: هر گروهی که پیامبر، رهبرشان و امت منسجم خود را رها کنند دچار ذلت خواهند شد.

وی تاکید کرد: تمام تلاش و حرکت نظام سلطه در این است که مردم را از راهی که انتخاب کرده‌اند منصرف کند، زور اینها در صحنه نظامی نرسید، دشمنان از این ملت خیلی کینه بر دل دارند و می‌دانند که این ملت تا زمانی که با رهبری همراه است و بین خودشان انسجام هست، شکست نمی‌خورد گفت: ملت ایران تا به حال محکم بر سر راه عزت ایستاده، شعار امام حسین (ع) که شعار امام راحل نیز بود را سر داده و حفظ کرده است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور بیان داشت: راهکار دشمن برای زمین زدن ایران ما، جدا کردن مردم از هم است، از یک طرف ناامید کردن مردم نسبت به آینده و از طرف دیگر با تحریم، معیشت و زندگی مردم را سخت کردن.

حجت الاسلام رستمی با اشاره به توطئه دشمن برای زدودن اعتقادات و باورهای دینی مردم گفت: اینها برای این است که مردم تهی شوند و آماده پذیرش پیام‌های غرب.

وی با بیان اینکه تا زمانی که پیام شهادت، عبودیت خدا، عزت، توکل بر خداوند، همراهی با اولیا خدا در مردم باشد، دشمنان شکست خورده هستند گفت: مسئولان مسئولیت بزرگی دارند، در مقابل جامعه مسئول هستند، رسالت خود را انجام دهند، امروز جهاد تبیین وظیفه است، روشنگری کنید، خط باطل را نشان دهید.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور تاکید کرد: وظیفه ما ایستادگی، مقاومت، صبر و خدمت به مردم شریف است، این ملت شایسته بزرگ‌ترین خدمت‌ها هستند، امام راحل فرمود که دست این مردم بوسیدنی است، ذره‌ای کوتاهی در خدمت به این مردم، عقاب سنگین آخرت را خواهد داشت، هر کسی هر مسئولیتی دارد باید به این مردم خدمت کند.

حجت الاسلام رستمی تصریح کرد: وظیفه مردم نیز ایستادگی، مقاومت و امید به آینده است، خدا وعده داده یاران خودش را یاری خواهد کرد.

اخبار مرتبط

ضرورت ساماندهی پروژه‌های حوزه مسکن و عمران روستایی در خرم‌آباد

توزیع ۶۰۰ بسته غذای گرم بین نیازمندان خرم آبادی

سلسله نشست های اهمیت فرزندآوری در خرم آباد برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha