وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: آموزش‌های دانش‌بنیان در کشور توسعه می‌یابد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: آموزش‌های دانش‌بنیان در کشور توسعه می‌یابد

به گزارش سراج24؛ حجت‌اله عبدالملکی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه سفر به شهرستان ورزقان اظهار داشت: از پروژه آب‌رسانی شهرستان ورزقان که با تکمیل آن آب ۶۵ روستای این شهرستان تأمین می‌شود، بازدیدی داشتیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ملاقات حضوری با مردم ورزقان افزود: با ۷۰ نفر از اهالی شهرستان ورزقان دیدار چهره‌به‌چهره داشتیم که از مشکلات گفتند، ان‌شاالله مشکلات مردم را نیز پیگیری می‌کنیم.

وی از ارجاع مطالبات فرماندار و نماینده مردم ورزقان به وزارتخانه‌های ذی‌ربط خبر داد، گفت: فرماندار و نماینده ورزقان مطالبات‌شان را مطرح کردند و ما نیز مطالبات شهرستان ورزقان را به وزارتخانه‌های مربوطه ارجاع دادیم و برای تحقق این مطالبات پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

عبدالملکی از راه‌اندازی مرکز نوآوری شهرستان ورزقان با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای، شرکت مس و پارک علم و فناوری خبر داد و یادآور شد: چندین شرکت دانش‌بنیان برای تقویت اشتغال دانش‌بنیان در مرکز نوآوری شهرستان ورزقان مستقر شده‌اند، در این راستا برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در سال‌جاری ۳۰ میلیون نفر-ساعت آموزش‌های مهارتی در حوزه‌های دانش‌بنیان و مشاغل آینده اجرا کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توسعه آموزش‌های منجر به اشتغال جوانان در سازمان فنی و حرفه‌ای کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: مصوبات سفر به شهرستان ورزقان از وزارتخانه‌های ذی‌ربط را هم ما و هم مسئولان شهرستانی پیگیری می‌کنیم.

اخبار مرتبط

دولت ارز را رها نکرده است/واگذاری دارائی های راکد

زلزله ۴.۳ ریشتری رضوانشهر گیلان را لرزاند

سفر به ۳۱ استان در یک‌ سالگی دولت

0 نظر

ارسال نظر

capcha