با همکاری مشترک کدومو و توپ مارکت برگزار می شود؛

بررسی دغدغه های مادرانه در نگاه تربیتی دختران با رویداد "مادر دختری"

بررسی دغدغه های مادرانه در نگاه تربیتی دختران با رویداد "مادر دختری"

به گزارش سراج24؛ ویژه برنامه رویداد "مادر دختری" در سالروز ولادت با سعادت بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) با همکاری مشترک کدومو و توپ مارکت، از ساعت 15 روز چهارشنبه 11 خردادماه 1401 در کافه دانادل واقع در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران طبقه اول برگزار خواهد شد.

این رویداد فرهنگی-آموزشی که ویژه بانوان است به چالش ها و دغدغه های مادرانه در نگاه تربیتی دختران با هدف تربیت رسانه ای خانواده ها می پردازد و آسیه حسینی نیکو و فاطمه نظریان از روانشناسان و تسهیل‌گران حوزه‌ی کودک و نوجوان نیز در این برنامه حضور دارند.

معارفه اولیه خانواده ها در بدو ورود برای ایجاد حس صمیمت و آشنایی با محیط و کارشناسان، جلسه مادران با تسهیلگر، بررسی چالش ها و دغدغه های مادران، معرفی بازی های دخترانه، جلسه دختران با تسهیلگر مجموعه برای شنیدن چالش ها و دغدغه های نوجوانان، بازی مشارکتی بین دختران و مادران، امضای دفتر یادبود رویداد و انتقال حس رویداد به همراه عکس دسته جمعی و نیز اهدای هدایای دخترانه به مناسبت روز دختر، بخش های مختلف این ویژه برنامه باشند.

محتوای ارائه شده در رویداد "مادر دختری" از نوع تعاملی بوده و با تسهیلگری روانشناس خانواده از لا به لای صحبت ها، چالش ها و دغدغه های مادران و دختران نوجوان حاضر، استخراج می شود.

معرفی پکیج اپلیکیشن های دخترونه توسط توپ مارکت از دیگر بخش های این مراسم خواهد بود.

مادران و دختران علاقمند جهت حضور در رویداد "مادر دختری" هم اکنون می توانند با کلیک بر روی لینک زیر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

https://evnd.co/LLTmm

اخبار مرتبط

بی‌نظمی در جشنواره کن/ کاستی‌هایی که صدای رسانه‌های غربی را هم درآورد

وزیر فرهنگ : استقبال از جشنواره‌های فجر نشان از اقبال مردم به این رویدادهای هنری دارد

توپ مارکت راهنمای مادران در فضای مجازی + ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha