جزئیات بیشتر از حادثه تیراندازی در خیابان طالقانی / رد هرگونه شائبه امنیتی ازسوی پلیس

جزئیات بیشتر از حادثه تیراندازی در خیابان طالقانی / رد هرگونه شائبه امنیتی ازسوی پلیس

به گزارش سراج24؛ سردار حسین رحیمی در تشریح جزئیات تیراندازی رخ داده در خیابان طالقانی تهران گفت: روز گذشته در پی حادثه تیراندازی در یکی از روستاهای شهرستان شهریار، چهار نفر کشته و دو نفر زخمی شده بودند که رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرارداشت. تحقیقات اولیه نیز حاکی از آن بود که ضارب درپی اختلافات ملکی که از سال ها پیش وجود داشت، دست به این کار زده و متواری شده بود.

وی با بیان اینکه دستگیری این فرد در دستور کار ماموران قرار داشت، گفت: این فرد صبح امروز در حوالی خیابان طالقانی و فلسطین مشاهده و توسط ماموران حاضر در صحنه مورد شناسایی قرار گرفت. این فرد به محض مشاهده مأموران با سلاح کمری به سمت ماموران و شهروندان شلیک کرد که در این حادثه دو نفر از ماموران مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

رییس پلیس پایتخت گفت: این فرد نیز در همان محل دستگیر و خلع سلاح شد. در حال حاضر بازجویی اولیه از متهم در پلیس آگاهی در حال انجام است و در اظهارات اولیه خود اعلام کرده که باغدار است و هدفش از این اقدام اختلافات ملکی بوده است.

جزئیات بیشتر از حادثه و اعلام مصدومیت ۴ مامور

همچنین حوالی ساعت ۱۵:۳۰ امروز سردار حسین رحیمی، رییس پلیس تهران در نشستی که در محل پلیس آگاهی تهران بزرگ برگزار شد، جزئیاتی بیشتر از این حادثه را شرح داد، رحیمی ضارب را فردی ۲۴ ساله اعلام کرد و گفت که او از اقدامش ابراز ندامت و پشیمانی نکرده است.

رییس پلیس تهران با بیان اینکه در این حادثه چهار مامور پلیس مجروح شدند، گفت: مجروحیت دو نفر از ماموران سطحی گزارش شده است. ماموران ما با رشادت این فرد مسلح را بازداشت کردند. متهم دستگیر شده در اعترافات خود گفته که قصد داشت در نقاط دیگری دست به جنایت بزند که از سوی ماموران بازداشت شد.

رحیمی هرگونه شائبه امنیتی در این حادثه را رد کرد و گفت:  این موضوع به هیچ عنوان شائبه امنیتی ندارد. بررسی‌های اولیه ما نشان می‌دهد که تیرهای شلیک شده در جنایت شهریار و حادثه امروز، از یک سلاح بوده است.

وی البته درباره اینکه گفته می‌شود امروز تجمعی در مقابل بنیاد شهید برگزار شده بود، گفت: هیچ گونه تجمعی امروز در مقابل بنیاد شهید صورت نگرفته بود.

 

قاضی شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی در این نشست از معاینه متهم ازسوی کارشناسان پزشکی قانونی خبر داد و گفت: در بررسی‌های اولیه و طبق اظهارات متهم، سلامت روانی وی تأیید شده است.

اخبار مرتبط

تهدید مستاجران ممنوع!

تشریح روند دستگیری سارقان صندوق امانات

حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو

0 نظر

ارسال نظر

capcha